Reno wraca z nowym albumem! Mamy pierwszy singiel

Opublikowano: 27/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Dla wszystkich tych, którym nie znudziło się jeszcze zadawanie pytania „kiedy płyta?” i dla wszystkich, dla których jest już to nudne Reno zapowiada powrót z nowym materiałem! W minioną sobotę poznaliśmy jego tytuł, szczegóły i datę premiery, a także pierwszy singiel wraz z klipem zwiastujący nowy materiał od Reno. 

Album zatytułowany został „50/50”, a światło dzienne ujrzy już w przyszłym miesiącu, dokładnie 15 grudnia. Wokalnie Reno na jego stanowiącym powrót na scenę krążku wokalnie wsparli m.in. Okoliczny Element, Ada Kaźmierczak, Franky Nino i Spinache. Beaty natomiast zebrane zostały od takich producentów jak Patr00, Stona, Tort, Mejdej oraz NoTime.

Na pierwszy singiel promujący następce wypuszczonego w 2004 „Następnego Levelu” wybrany został wyprodukowany przez Torta numer „Delfonics”, do którego video zrealizowane zostało przez ekipę The New Black.

Limitowaną wersję albumu „50/50” zamawiać możecie na stronie 5050shop.com, poniżej natomiast zapoznać możecie się z okładką i listą numerów jakie znajdziecie na nowym, długo wyczekiwanym materiale od Reno.

Reno – 50/50

1. Między piekłem i niebem // prod. Stona
2. Gonię sny // ft. Shash’u prod. Patr00
3. Na ławce // prod. Tort
4. Momenty ft. Ada Kaźmierczak // prod. Tort
5. Delfonics // prod. Tort
6. Jeden dzień na raz ft. Okoliczny Element, Ada Kaźmierczak // prod. Mejdej
7. Czy jak? // prod. Stona
8. Czwarta rano ft. Franky Nino // prod. Tort
9. Musimy to uczcić // prod. Stona
10. Back to school ft. PiterPits, Patr00, Spinache // prod. Patr00
11. 50/50 ft. Ada Kaźmierczak // prod. NoTime

A czekając do 15 grudnia na premierę „50/50” zachęcamy Was do przypomnienia sobie lub sprawdzenia (kto nie zna)  kultowego już albumu „Następny Level”, od którego premiery minęło już 13 lat!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: