Roc Marciano & The Alchemist zaliczają „Deja Vu”

Opublikowano: 22/08/2022
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Roc Marciano i The Alchemist współpracują od lat. Rapera i beatmakera z Long Island na podkładach producenta z Los Angeles okazję mieliśmy usłyszeć wielokrotnie. Całego albumu, który wspólnie stworzyli Marci i Mugfoot doczekamy się jednak dopiero w tym roku. Pierwszą oznaką „The Elephant Man’s Bones” jest natomiast „Deja Vu”.

Roc Marciano, przy nagrywaniu solowych albumów, z równym powodzeniem zajmuje się zarówno warstwą tekstową, jak i muzyczną. Zdarza się jednak, że Marci warstwę brzmieniową swoich płyt urozmaica produkcjami innych beatmakerów. Tym sposobem, już na drugim solo, czyli „Reloaded” z 2012 znalazł się beat autorstwa The Alchemista. Rok wcześniej natomiast Roc Marciano połączył siły z duetem Gangrene, który Uncle Al tworzy wraz z Oh No. Efektem tej kooperacji był album „Greneberg”. Kolejnymi okazjami do współpracy były producenckie płyty Alchemista, czy też albumy, które producent nagrywał z innymi raperami. Z resztą, najlepiej będzie, jeśli sprawdzicie poniżej zamieszczoną playlistę prezentującą wcześniejsze, wspólne poczynania Roca Marciano i The Alchemista, którą zawdzięczamy kanałowi Five Beat a Day.

Album, który Roc Marciano i The Alchemist nagrają już tylko w duecie uznać można było zatem jedynie za kwestię czasu. A doczekamy się już w tym tygodniu. Na piątek 26 sierpnia zaplanowano bowiem premierę albumu „The Elephant Man’s Bones” stanowiący długogrający już efekt współpracy Marciego i Alchemista. Pierwszym zwiastunem tego wydawnictwa jest natomiast numer „Deja Vu” zaprezentowany przed kilkoma dniami wraz z teledyskiem. Jest to jeden spośród szesnastu kawałków, jakie znajdą się na pierwszej płycie, którą wspólnie nagrali Roc Marciano & The Alchemist. Wśród gości na „The Elephant Man’s Bones” usłyszymy natomiast Action Bronsona, Ice’a-T oraz Boldy Jamesa. Pełną tracklistę płyty wrzucamy Wam poniżej.

Roc-Marciano-&-The-Alchemist-The-Elephant-Man's-Bones-album-cover-art

Roc Marciano & The Alchemist – The Elephant Man’s Bones

01. Rubber Hand Grip
02. Daddy Kane feat. Action Bronson
03. Deja Vu
04. Quantum Leap
05. The Elephant Man’s Bones
06. Bubble Bath
07. Liquid Coke
08. Trillion Cut feat. Boldy James
09. The Horns of Abraxas feat. Ice-T
10. JJ Flash
11. Zig Zag Zig
12. Stigmata
13. Zip Guns feat. Knowledge The Pirate
14. Think Big
15. Macaroni
16. Momma Love

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: