Nullizmatyk zaprasza do „Komnaty Królowej”

Opublikowano: 22/08/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Niecodzienna akcja promocyjna albumu „Zabójcza Królowa” trwa nadal! Nullizmatyk nad swoim nowym solowym materiałem cały czas pracuje, a w międzyczasie słuchacze zyskują możliwość odwiedzenia „Komnaty Królowej”, w której zapoznać mogą się z „Królową”, jak i samym twórcą.

„Zabójcza Królowa” to jeden z bardziej enigmatycznym projektów ostatnich lat w polskim rapie. Nullizmatyk album ten zapowiedział już w 2019 roku. Płyta jednak, przede wszystkim ze względu na warstwę muzyczną, napotyka na trudności z wydaniem. Głównym powodem są sample z utworów zespołu Queen. Z kolei producentem odpowiedzialnym za brzmienie albumu „Zabójcza Królowa” jest Tyran, na którym spoczęło teraz zadanie poprawienia skomponowanych produkcji. W taki sposób, aby mogły trafić do szerokiej publiczności.

„8 lat temu zaufaliśmy sobie, by stworzyć coś razem.. Bywało różnie.. Ale finalnie zamknęliśmy album.. Nie wiem, czy ktokolwiek inny dałby radę będąc na Twoim miejscu..
Masz charakter Chłopie.. Bałem się, że po odmowie Queen powiesz mi.. Pierdol się Patryk.. Ale Ty zostałeś, tak jak i wielu słuchaczy, co widać po aktywności na grupie oraz naszych spotkaniach..

Zrobiliśmy to Tyran.. Nagraliśmy świetny album do szuflady.. Ale co najbardziej pojebane w tym wszystkim to to, że stworzyliśmy Naszą zagonioną Atlantydę, która kiedyś może zostanie odnaleziona..
Dziś to właśnie na rękach Tyrana spoczywa największa odpowiedzialność, by poprawić, coś co zostało już stworzone.. Zdaję sobie sprawę jak trudne jest to zadanie.. Ale mam u swojego boku prawdziwego wojownika, człowieka, który szczerze kocha muzykę..
Dlatego wierzę, że się uda.. Każdego dnia dłubiemy przy Królowej, szukając nowych rozwiązań..
I powiem Wam, że robi się ciekawie..”

– Nullizmatyk

Nullizmatyk nagranego materiału nie skrywa jednak przed swoimi słuchaczami. Fani dokonań współtwórcy nieistniejącego już Trzeciego Wymiaru jeszcze poprzednim roku mogli udać się na spotkania z „Zabójczą Królową”, by zyskać szansę odsłuchu albumu w wąskim gronie zajawkowiczów. Oczywiście wraz z samym Nullizmatykiem odwiedzającym poszczególne miasta. W 2022 natomiast Nullo postanowił całą akcję przenieść na jeszcze wyższy poziom. Ujawniono bowiem „Komnatę Królowej”, w której to w towarzystwie Nullizmatyka czeka na odwiedzających „Zabójcza Królowa”.

„Komnata Królowej” to specjalnie zaaranżowana przestrzeń, w której, po wcześniejszym dostaniu się, słuchacz zyskuje szansę spotkania 'sam na sam’ z „Zabójczą Królową”. Oczywiście, w obecności samego autora. Co więcej, po zakończonym seansie Nullizmatyk zaprasza na rozmowę o płycie. Bardziej indywidualnego podejścia do słuchaczy nie możemy sobie wyobrazić. A żeby w możliwie najlepszy sposób przybliżyć Wam tą niecodzienną formę promocji, a raczej formę komunikacji ze słuchaczem obraną przez rapera, wrzucamy kilka relacji osób, które możliwość odwiedzin „Komnaty Królowej” i obcowania z „Zabójczą Królową” już zyskały.

„’Oko w oko’ z Królową!
Była królowa w Częstochowie czas na rewanż we Wrocławiu. Dzięki za możliwość odsłuchu w tym klimatycznym miejscu jakim jest KomnataZK! Wrażenia które towarzyszą, otoczenie super dodawało smaku temu albumowi, który w moim odczuciu jest majstersztykiem. Widać wciąż wysoki poziom i z niecierpliwością czekam by królową móc słuchać w zaciszu własnych 4 ścian! Obiecuję ugościć ją po królewsku
Podsumowując Płyta sztos! Nullo dalej wyśmienita forma

– Marcin

„Cześć! Dzięki za wczoraj i podpisy. Komnata ma świetny klimat i czaruje przy odsłuchu, zwłaszcza że macie okazje usłyszeć ja pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz w takim stylu. Wielka szkoda, że są takie problemy z wydaniem w takiej formie, bo to świetny album. Powodzenia i 3mam kciuki, żeby wszystko się udało”

– Paweł

„Jeśli są tu jeszcze osoby które nie są pewne co do sprawdzenia Komnaty i odsłuchu albumu ostatni raz przed jego lekką modyfikacją to mega zachęcam i polecam.
Poza samym odsłuchem była przyjemność spędzić kilka godzin na rozmowie, zadawaniu pytań na tematy wszelakie i wysłuchania anegdot związanych z twórczością.
Forma przesłuchania albumu u samego źródła w niesamowicie klimatycznym miejscu #KomnataKrólowej jest czymś zupełnie innym niż sprawdzenie sobie krążka w domowym zaciszu.
Pozdrawiam całą poranną ekipę.
Dzięki Nullo za gościnę.
To był bardzo dobry dzień.”

– Mateusz

„Dziękuję za niesamowite przeżycie, spotkanie z kimś na czyjej muzyce się wychowywało, z legendą.
Sam album rewelacja, godzina słuchania mija bardzo szybko, musiałem notować żeby nie zapomnieć o co później mam zapytać.
Jakby ktoś dalej miał wątpliwości- posłuchacie czegoś czego najprawdopodobniej nikt już nie usłyszy”

– Jan

„Spotkanie u KRÓLOWEJ to coś… 'innego’. Coś czego nie da się po prostu tak ooo opisać. Doświadczenie jedyne w swoim rodzaju i warte. Na prawdę myślałem że w życiu nic już mnie nie zaskoczy… na prawdę myślałem że Patrycjusz Nullo Kochanowski odkrył już wszystkie karty swej twórczości… jakże bardzo się myliłem
Na prawdę warto”

– Paweł

Gdzie zatem znaleźć „Komnatę Królowej”? Naturalnie, we Wrocławiu. Co natomiast trzeba zrobić, by dostać się do „Komnaty Królowej”? W tym celu, w pierwszej kolejności, odwiedzić należy Dystrykt. Znajdziecie tam możliwość zapisu na spotkanie z „Zabójczą Królową”. Stanowiące zarazem preorder wyczekiwanego albumu, którego premierę Nullizmatyk zaplanował na grudzień 2022. Tą jakże niecodzienną formę promocji przybliży Wam jednak najlepiej jej pomysłodawca.

„Cześć.. Od dziś oficjalnie można umawiać się do Komnaty, by bezpośrednio u mnie zamówić preorder albumu ZK.
Zawsze lubiłem niekonwencjonalne i zarazem lekko szalone formy promocji..
Ostatnio wielu ludzi namawia mnie do założenia TikToka, mówiąc, że bez tego ani rusz.. Nie wiem.. Może w przyszłości to uczynię.. Ale pewnie będzie już za późno, bo pojawi się nowa platforma, która podbije internet..
Dla mnie 'Komnata Królowej’ w dzisiejszym wirtualnym świecie jest zupełnie czymś na przekór wszystkim trendom.. Może to jedyna okazja byśmy mogli się poznać face to face, przesłuchać zakazany album i przekminić różne tematy.. Sytuacja z samplami zmusiła mnie do zejścia do Undergroundu.. Ale to właśnie w nim czuje się najlepiej.. Nasz Hip-Hop wywodzi się z podziemia, więc jakby nie patrząc jest to moje środowisko naturalne..
Preorder zawiera: odsłuch ZK, CD nowa ZK, unikatowa koszulka (tylko dla ludzi z Komnaty), bonus CD (kompilacja najlepszych MC’s ze spotkań z Królową), darmowa wysyłka. Preorder zostanie wysłany na kilka dni przed oficjalną premierą. Premiera albumu grudzień 2022.
Na razie ustaliłem grafik za pomocą specjalnej aplikacji na sierpień.. Ułatwi nam ona Booking.. Na dniach dodam też spotkania we wrześniu.. Do Komnaty wchodzą dwie albo jedna osoba..
Dokładny adres spotkania będę wysyłał Wam bezpośrednio na maila po złożeniu przez Was rezerwacji..
Jedyne co mogę napisać to, to że Komnata znajduje się w mieście Wrocław..
Startujemy od piątku..
Akcja trwać będzie do końca września, albo do wyczerpania nakładu..
Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy będą mieli możliwość odwiedzić Wrocław,
by zdobyć unikatowy preorder prosto z Komnaty.. W październiku na dystrykt.pl zostanie odpalony regularny preorder..
W sieci pojawią się nowe single i powrócą stare już jako nowe..”

– Nullizmatyk

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: