RTN wrzucił klip do numeru z Curren$ym i Young Koopem

Opublikowano: 24/08/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

RTN przypomina o swoim bardzo udanym, producenckim albumie „FUNKTION”. I robi to nie byle jakim numerem. Klipem zobrazowano bowiem numer „Why I Low Ride (Remix)”, do którego zaproszenie przyjęli Curren$y, Young Koop i Nephew Michael!

Specjalizujący się w g-funkowych brzmieniach RTN, wydając w 2019 roku album „FUNKTION”, mocno postawił poprzeczkę zarówno sobie, jak i pozostałym rodzimym beatmakerom. Pochodzący z Lublina producent na swoją debiutancką płytę zaprosił bowiem graczy z Zachodu i Południa Stanów Zjednoczonych takich jak, między innymi, Domino, Foesum, Big2DaBoy, Shade Sheist, czy właśnie Nephew Michael, Young Koop i Curren$y. Ksywa, która w tym gronie rzuca się w oczy najbardziej to, rzecz jasna, wymieniony jako ostatni Spitta Andretti. Co jednak jest jeszcze bardziej istotne, to fakt, że „Why I Low Ride (Remix)”, do którego klip właśnie zaprezentowano, to pierwszy utwór, w którym Curren$y pojawia się gościnnie poza granicami USA! I za to Arturowi należą się spore gratulacje!

W samym natomiast klipie do singlowego „Why I Low Ride (Remix)” RTN, Young Koop (We Gon’ Ride T.V.) i Curren$y zabierają nas na przejażdżkę lowriderem po ulicach Los Angeles i Nowego Orleanu. To jednak nie koniec nowości! Za pośrednictwem poniższego video RTN zapowiedział także nowe wydawnictwo! A będzie nim „FUNKTOPIA”. Na premierę poczekać jednak musimy do roku przyszłego.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: