RTN ujawnia listę gości i utworów na swoim producenckim albumie

Opublikowano: 19/02/2019
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Od kilku dni na swoim fanpage’u RTN sukcesywnie ujawnia tracklistę swojego producenckiego albumu. Pochodzący z Lublina i robiący g-funk producent na krążku zatytułowanym “FUNKTION” zgromadził całkiem pokaźną liczbę raperów z Zachodniego Wybrzeża, o czym mogliście już u nas przeczytać. Teraz czas na premierę tego wydawnictwa.

“FUNKTION – to zwieńczenie mojej muzycznej podróży, która trwa już 10 lat. Pomysł na wyprodukowanie własnego albumu pojawił się na początku 2017 roku, a 10 kwietnia oficjalnie zapowiedziałem prace nad dotychczas największym projektem muzycznym w moim życiu.
Premiera FUNKTION odbędzie się na początku marca 2019. Jest to album obok, którego nie przejdzie obojętnie żaden entuzjasta kalifornijskich brzmień” – tak o zbliżającym się wydawnictwie opowiada sam jego autor. My dodamy, że na albumie RTN’a znajdziecie takich westcoastowych graczy jak m.in. legendarny skład Foesum oraz m.in. Domino, Shade Sheist, Young KoopBig2DaBoy, 92, Bigg Rocc, a także pochodzącego z Nowego Orleanu i najbardziej rozpoznawalnego rapera na tym projekcie – Curren$y’ego!

Pełną tracklistę znajdziecie poniżej, a więcej informacji o zgromadzonych na “FUNKTION” mc’s znajdziecie w tym miejscu. A jeśli interesuje Was jak doszło do współpracy naszego rodzimego producenta z reprezentantami Zachodniego Wybrzeża, a także o wielu innych rzeczach związanych z g-funkiem to zachęcamy Was do sprawdzenia naszego wywiadu z RTN’em – „G-funk jakbyś pytał…” – wywiad z RTN’em, polskim producentem z koneksjami na Zachodnim Wybrzeżu.

RTN-FUNKTION-okładka

RTN-FUNKTION-tracklista-okładka-tył

RTN – FUNKTION

1. Funktion
2. Compton Hub City – Big2DaBoy
3. Cash Flow – Domino & Foesum
4. Long Beach Thang – Quictamac, Von Jackson & Too Cool
5. I Know – 92
6. Leniwie – Beat Squad
7. Another Summertime – Foesum & Nanci Fletcher
8. RTN’s Groove
9. Why I Low Ride (Remix)
10. Round Here – Big2DaBoy & Bigg Rocc
11. Follow Me To The Smoke – Shade Sheist & Clinton Wayne
12. First Lady – Young Koop & Esco
13. Cash Flow (Original Vibe) – Domino & Foesum
14. Roger’s Tribute – Nicole Funk
15. Przystanek – RTN & Igor Krucjata
16. The Genesis

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: