Ryfa Ri opowiada o swoich braciach

Opublikowano: 25/02/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

„ELO POLO IDEOLO”, Ryfy Ri i Panamy, będzie projektem kosmicznym. Potwierdzenie na tę tezę znajdziemy w najnowszym singlu, „BROLO”, który wczoraj wylądował na kanale WCK 47.

Gdybyśmy wysunęli tezę, że kolejnym z elementów hip-hopu jest przyjaźń, myślimy, że całkiem spora rzesza hip-hop’owców by nam przyklasnęła. Ba! Wydaje nam się, że dla wielu ludzi ze środowiska, przyjaźń jest oczywistym elementem tej kultury od samego jej początku. Z całą pewnością tego zdania jest też Ryfa Ri, na co dowód znajdujemy w najnowszym singlu z jej albumu z Panamą, zatytułowanego „ELO POLO IDEOLO”.

W numerze, „BROLO”, Ryfa leci w kosmos. To tam, przy funkowym akompaniamencie Panamy, opowiada o wyjątkowej więzi, która łączy ją z jej braćmi. Tożsamość jednego z nich podana jest wprost i chodzi tu o współtwórcę, „ELO POLO IDEOLO”. Trzej pozostali bracia Ryfy pozostają natomiast tajemnicą, choć jeśli ktoś śledzi jej poczynania, tak samo jak poczynania ekipy WCK, może pokusić się o swoje typy. My swoje mamy, ale nie chcemy psuć Wam zabawy.

Premiera albumu Ryfy Ri i Panamy, „ELO POLO IDEOLO”, zaplanowana jest na 11 marca. Preorder zamówisz w sklepie WCK.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: