Saful singlem „Cyberreal” zapowiada swój solowy album

Opublikowano: 22/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Po sukcesie serialu „Ślepnąc od świateł” grający w nim główną rolę Saful znacząco odbił od rapowego światka na rzecz reklamowania drogich aut, garniturów, zegarków, i ogólnie rzecz biorąc, instagramowej influencerki na bogato. Teraz natomiast, raperowi i aktorowi, zdaje się, przypomniało o tym gdzie twórczo stawiał pierwsze kroki, gdyż właśnie ukazał się premierowy numer Kamila Nożyńskiego.

Nie wiemy, co prawda, kim bardziej obecnie czuje się Saful. Raperem czy aktorem? Na marginesie dodać możemy, że jako raper wydał trzy albumy wraz z Dixonami. Jako aktora Safula podziwać mogliśmy do tej pory zaledwie raz, we wspomnianej serialowej adaptacji powieści Kuby Żulczyka. No chyba, że interesujecie się kinem słowackim, to tam podobno Nożyński również jakiś angaż podłapał. Tak czy inaczej, Saful dumnie nazywa się i raperem i aktorem. I na polu muzycznym właśnie, ponownie postanawia sprawdzić swoje umiejętności.

Jako formę ponownego wykazania się w rapie Saful wybrał opcję długogrającą, czyli pełnoprawny solowy album. W sieci ukazał się właśnie pierwszy singiel zapowiadający solówkę Nożyńskiego, jakim jest wyprodukowany przez Sampler Orchestra kawałek pt. „Cyberreal”. Oficjalny opis singla wyjaśnia nam, że „Cyberreal to mroczny numer poruszający tematykę uzależnienia od mediów społecznościowych oraz zagubienia między rzeczywistością „realną” a „wirtualną”. A jak prezentuje się jako całość, i jak w roku 2020 wypada rapujący Saful, sprawdźcie sami.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: