Sarius i Słoń mówią „Bon Voyage”

Opublikowano: 30/06/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Mocna rzecz! „Bon Voyage” to premierowy, poparty klipem numer, który wspólnie nagrali Sarius i Słoń. Singiel, za którego produkcję odpowiada duet soSpecial, zwiastuje nowości spod znaku Antihype.

Sarius i Słoń na jednym beacie zdążyli już się spotkać. Numeru nagranego przez założycieli Antihype i Brian Dead Familii tylko w duecie, nie mieliśmy jednak okazji wcześniej usłyszeć. Zmieniło się wraz z dzisiejszą premierą singla „Bon Voyage”. Warstwą brzmieniową tej produkcji zajął się wspomniany duet soSpecial, o realizację klipu zadbała natomiast ekipa Distort Media według scenariusza samego autora ubiegłorocznego albumu „Antihype 2” i Adama Kawki, który odpowiada także za reżyserię teledysku do „Bon Voyage”. Sama kooperacja na linii Sarius – Słoń to mocny, pozbawiony refrenu uliczny banger, którym ’Mariusz i Wojtek życzą udanej podróży!’. Komu? Tego dowiecie się po odpaleniu singla „Bon Voyage”, który na chwilę przed premierą Sarius zapowiedział tymi słowami:

„spoiler: będzie to taki wstęp dedykowany wszystkim, którzy podobnie jak ja obserwując pewne zmiany, czują i widzą, że powoli pozostaje tylko wziąć duży popcorn, odprężyć się i przekminić – czy to już tragedia czy jeszcze komedia
BON VOYAGE!”

– Sarius

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: