ScHoolboy Q wydał pierwszy singiel od trzech lat i jest o czym pisać

Opublikowano: 19/03/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Długo Quincy Hanley kazał czekać nam swój nowy, solowy numer. Nie licząc rozmaitych featuringów ScHoolboy Q ostatnią porcję muzyki zaserwował nam wraz z albumem „Blank Face LP” wydanym w 2016 roku. Cisza na szczęście została przerwana i przed kilkoma dniami ukazała się świeża rzecz od reprezentanta TDE.

Opublikowany singiel wraz z klipem trwa niestety zaledwie 2 minuty ale dzieję się w nim dość sporo. Już sam tytuł numeru „Numb Numb Juice” stanowi nawiązanie do kawałka „Numb Numb Juice” współtworzonej przez legendarnego E-40’ego ekipy The Click. I tutaj właśnie na osobną uwagę zasługuję zrealizowany przez Dave’a Free (of the little homies, a jak!) & Jacka Begerta teledysk, gdyż samo najnowsze video Q pełne jest wspomnianych nawiązań.

W 126 sekundach klipu autorom udało upchnąć nawiązania do popularnego w latach 90-tych serialu „Kroniki Seinfelda”, filmu „Belly” w reżyserii Hype’a Williamsa, obsadzić w małej roli Tylera, The Creatora czy zrobić follow-up do klipu „Mo’ Money Mo ’Problems” Biggiego i Puffa. Mało? Groovy Q parodiuje także Elona Muska w jego pamiętnym wywiadzie u Joe Rogana, w którym to, przypomnijmy, dyrektor generalny SpaceX i Tesla beztrosko rozpalił sobie blunta. O samym nowym albumie ScHoolboya Q, który „Numb Numb Juice” zapowiada, na ten moment nic wiemy. Oprócz tego, że ma się ukazać.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: