ScHoolboy Q puszcza kolejne single z „Blue Lips”

Opublikowano: 22/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Po niespełna pięciu latach ciszy, ScHoolboy w ostatnim czasie, poprzedzającym premierę nowego albumu, uaktywnił się całkiem mocno. Co kilka dni wypuszczając nowy singiel lub dwa jednocześnie. Tak jak ponownie w tym tygodniu, kiedy to w tym samym momencie w sieci pojawiły się klipy do utworów „Cooties” i „Love Birds”.

ScHoolboy Q jako pierwsze singlowe zwiastuny albumu „Blue Lips” udostępnił, wraz z teledyskami, utwory „Blueslides” i „Back n Love”. Następnie, już jako główny singiel zapowiadający wyczekiwany powrót Q zaprezentowano „Yeern 101”. Teraz natomiast ponownie otrzymujemy kolejne dwa utwory sygnalizujące premierę albumu „Blue Lips”. Pierwszy z nich to „Cooties”, a drugim jest „Love Birds” z gościnnym udziałem Devina Malika i Lance’a Skiiiwalkera. Obydwóm utworom towarzyszą teledyski, utrzymane w podobnym klimacie, co wcześniejsze klipy. Pod ich reżyserią ponownie podpisuje się sam Groove Q w duecie z Jamesem Edwardem.

„Blue Lips”, nakładem Top Dawg Entertainment, ukaże się już 1 marca. Więcej natomiast o tym, co na swój szósty solowy album przygotował ScHoolboy Q, dowiecie się w tym miejscu. Poniżej natomiast sprawdzić możecie także niedawno zaprezentowaną okładkę płyty „Blue Lips”.

ScHoolboy Q - Blue Lips - album cover art

(Fot. główna – kadr z video „Cooties”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: