ScHoolboy Q puszcza dwa single z albumu „Blue Lips”

Opublikowano: 06/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

ScHoolboy Q przed pięcioma dniami zapowiedział wyczekiwany powrót z albumem zatytułowanym „Blue Lips”. Z kolei dniu dzisiejszym reprezentant Top Dawg Entertainment prezentuje „Blueslides” oraz „Back n Love”, czyli aż dwa single zwiastujące nową, solową płytę.

ScHoolboy Q swój szósty solowy album, zatytułowany „Blue Lips”, zaprezentuje dokładnie za 23 dni. A wskazuje na to specjalny zegar zamieszony na stronie www.schoolboyq.com. Dzisiaj natomiast sprawdzić możemy dwa single zwiastujące wyczekiwaną od niespełna pięciu lat płytę stanowiącą następcę „CrasH Talk”. Pierwszy z nich to spokojny, nagrany na jazzującym bicie utwór „Blueslides”. Drugi, zatytułowany „Back n Love”, jest całkowicie odmienny. Nieco ponury, wykorzystujący surową, zahaczającą o trap produkcję autorstwa Devina Malika. Co ciekawe. Drugi z singli zapowiadających „Blue Lips” nie znajduje się na trackliście płyty, którą odsłonięto w zapowiedzi nowego albumu Quincy’ego.

Single „Blueslides” i „Back n Love” udostępniono wraz z klipami, pod których reżyserią, do spółki z Jamesem Edwardem, także podpisał się ScHoolboy Q. Aczkolwiek, zwiastuny mającego ukazać się 1 marca albumu „Blue Lips” dostępne mają być jedynie przed 24 godziny od premiery. Więcej o nowym albumie ScHoolboy’a Q dowiecie się z kolei w tym miejscu.

(Fot. główna – kadr video „Back n Love”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: