Sensi wypuścił swój pierwszy beattape

Opublikowano: 07/02/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Pierwszy beattape, autorstwa Sensiego, doczekał się premiery. Reprezentant Hurragun’u stworzył go w całości na samplerach Akai MPC 2500 oraz Akai MPC 2000 XL, przenosząc słuchaczy w świat przykurzonych, surowych dźwięków.

Nie od dziś wiemy, że Sensi, poza rapowaniem, jest też jednym z wyróżniających się na naszej scenie producentów. Reprezentant Częstochowy udowadniał to wielokrotnie. Między innymi, na wydanym w listopadzie zeszłego roku albumie „Stare, białe, kicksy”, który powstał we współpracy z Bartkiem Koko. Teraz Sensi postanowił sprawdzić się w nowej formule.

Częstochowski hip-hopowiec nagrał swój pierwszy beattape. „034 CALLING” liczy łącznie aż 15 pozycji, które sumują się w niecałe pół godziny muzyki. Muzyki przepełnionej trzaskam mocno przykurzonych winyli z całego świata. Cały materiał Sensi stworzył na samplerach Akai MPC 2500 oraz Akai MPC 2000 XL.

Beattape Sensiego „034 CALLING” miał swoją premierę 1 lutego. Album fizycznie wydany zostanie w formie kasety magnetofonowej 22 lutego. Cały nakład zszedł w przedsprzedaży.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: