Shellerini i premierowy koncert albumu “Alma Mater”

Opublikowano: 09/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Shellerini jest na naszej scenie postacią wyjątkową. “Jeden, jedyny” w swoim rodzaju raper, bez ciśnienia by stać na świeczniku rodzimej sceny, od lat sumiennie dostarcza nam nowe albumu. Czy to ze Słoniem w ramach Wyższej Szkoły Robienia Hałasu, czy w konwencji solowej – zawsze na takim samym, wysokim poziomie. Wydana w tym roku solówka “Alma Mater” została z dużym uznaniem przyjęta zarówno przez recenzentów jak i słuchaczy, a już na początku 2020 roku dane będzie nam ten album usłyszeć na żywo!

O najnowszym solowym wydawnictwem Shelleriniego, w recenzji dla portalu Interia.pl Marcin Flint napisał, że “jeżeli po tej płycie nie będzie postrzegany w rap-grze jako postać pierwszoplanowa to na tę grę szkoda czasu. „Alma Mater” to jeden z najlepszych albumów hip-hopowych tego roku”. I nie sposób się z powyższym nie zgodzić. Trzecia solówka Shellera została entuzjastycznie przyjęta, a wydawnictwo przez pięć tygodni utrzymywało się w zestawieniu Olis. Tym bardziej cieszy nas, że już w stycznia Szelka w swoim mieście zagra premierowy koncert z najnowszym materiałem! “Alma Mater” na żywo usłyszeć będziemy mogli 25-go stycznia 2020 roku w poznańskim klubie B17.

Shellerini – 25 I 01 I 2020 I Poznań I B17

25.01.2020 / godzina: 19.00-23.00
Klub B17 / Poznań, ul. Bułgarska 17
Bilety: od 40 PLN / ticketos.pl

Przed kilkoma dniami natomiast w sieci udostępniony został hidden track znajdujący się na krążku “Alma Mater”. Jest to drum’n’bassowy remix numeru “Na Pewno”, który przygotował !kos. Sprawdźcie koniecznie Shelleriniego na tych drumach!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: