Kali ujawnił gości na nadchodzącym albumie

Opublikowano: 09/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Po zorganizowaniu małego konkursu, w którym Kali poprosił swoich fanów o rozszyfrowanie jacy raperzy zaproszeni zostali na nadchodzący album „Droga Koguta”, przyszedł czas na rozwiązanie zagadki.

Która wcale tak prosta nie była. W miniony piątek autor platynowego albumu „Chudy Chłopak” na swoim instagramie zamieścił plakat z widocznymi wizerunkami zwierząt, które z kolei odpowiadały chińskim znakom zodiaku poszczególnych raperów zaproszonych przez Kaliego na nowy materiał. Zadaniem fanów było podanie pseudonimów mc’s ukrytych pod postaciami zwierząt: Małpy, Węża, Woła, Konia, Owcy, dwóch Psów i Szczura. Pod wizerunkiem Koguta skrył się oczywiście sam gospodarz.

Rozwiązanie zagadki przyszło wraz z dniem wczorajszym. W mediach społecznościowych Kaliego pojawił się plakat, który nie pozostawia już wątpliwości kto nagrał gościnne zwrotki na album „Droga Koguta”. A są to: Pezet, Sokół, Paluch, Sarius, Żabson, Lipa i Gedz. Skład, przyznamy, niczego sobie. I tylko dziesięciu osobom, spośród 1000 biorących udział w konkursie, ten skład odgadło! Premiera nowego albumu Kaliego zaplanowana została na 20-go grudnia.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: