Singiel “You Will See” Prodigy’ego zobrazowany na klipie

Opublikowano: 13/07/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zapowiedziany na ten rok „The Hegelian Dialectic: The Book of Heroine”, pierwszy pośmiertny album Prodigy’ego z Mobb Deep zwiastuje singiel „You Will See”. Po premierze w wersji audio, utwór ten zaprezentowano właśnie również wraz z teledyskiem.

Prodigy rozpoczynającym serię „The Hegelian Dialectic” albumem noszącym podtytuł „The Book of Revelation” wyraził swoje refleksje odnośnie społeczeństwa, polityki oraz społecznej świadomości. Druga część natomiast poruszać ma emocjonalne problemy mężczyzn. Prodigy odnosi się w niej do własnych problemów z narkotykami oraz trudnościami w budowaniu trwałych związków z kobietami. Niestety, „The Hegelian Dialectic: The Book of Heroine” będzie zarazem pierwszym pośmiertnym albumem Alberta Johnsona.

„The Hegelian Dialectic: The Book of Heroine” to jednak nie jedyna zapowiedziana wydawnicza nowość, na której ponownie usłyszeć będziemy mogli nieodżałowanego Prodigy’ego. W opisie zaprezentowanego właśnie teledysku do utworu „You Will See” ogłoszono bowiem nowy album Mobb Deep, który ukazać ma się w 2023 roku! Więcej natomiast o solowym albumie samego P. dowiecie się w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: