Katalog Prodigy’ego dostępny, a nowy album już wkrótce

Opublikowano: 24/05/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Prodigy z Mobb Deep, po nagłej śmierci w czerwcu 2017 pozostawił po sobie bogaty wydawniczy katalog. Nie wszystkie jednak solowe albumy Alberta Johnsona były dotychczas dostępne cyfrowo. Zmieniło się to przed kilkoma dniami. Wraz z pojawieniem się informacji o pierwszym pośmiertnym albumie Prodigy’ego!

„Keep It Thoro”, „The Life”, „Stronger”, „The One and Only”, to tylko nieliczne z bardzo wielu, wszystkim doskonale znanych, singli, którymi Prodigy z Mobb Deep promował swoje solowe albumy. Od 2017 roku jednak, płyty takie jak pierwsze solo, czyli „H.N.I.C.”, a także „H.N.I.C. Pt. 2” i „H.N.I.C. 3” oraz „The Bumpy Johnson Album”, „Albert Einstein” czy „Hegelian Dialectic (The Book of Revelation)” nie były dostępne cyfrowo. Na szczęście zmieniło się to 20 maja. Odtąd solowa dyskografia Prodigy’ego jest już w całości dostępna w serwisach stremingowych. To jednak nie najważniejsza informacja odnośnie muzyki, jaką pozostawił po sobie wychowany na ulicach Nowego Jorku, legendarny raper.

Na 2022 rok zaplanowano bowiem premierę pierwszego pośmiertnego albumu Prodigy’ego. Będzie to wydawnictwo zatytułowane „The Hegelian Dialectic: The Book of Heroine”. Płyta stanowić będzie kontynuacje ostatniego, dotychczas, albumu kompana Havoca z Mobb Deep, czyli „Hegelian Dialectic (The Book of Revelation)”, która ukazała się zaledwie pięć miesięcy przed śmiercią Alberta Johnsona. Już wkrótce natomiast ukazać ma się pierwszy singiel to wydawnictwo zwiastujący. Będzie nim numer „You Will See”, który zaprezentowanie zaplanowano na 10 czerwca.

To jednak nadal nie koniec informacji o planowanych albumach, na których ponownie dane będzie usłyszeć nam nieodżałowanego Prodigy’ego. W 2023 rok światło dzienne ujrzeć ma ostatnia trzecia i ostatnia część serii „Hegelian Dialectic”. Materiał nosić będzie podtytuł „The Book of The Dead”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: