Skorup x Młody i KęKę na feacie zrobili razem „Kurde, nic”

Opublikowano: 25/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Do premiery „Naturalnego satelity”, którego wspólnie stworzyli Skorup i Młody pozostał tydzień. Na www.MaxFloSklep.pl można zamawiać krążek w przedsprzedaży. Tymczasem dziś na MaxFloRecTV trafiła kolejna jego zapowiedź. W numerze „Kurde nic” gościnnie wystąpił KęKę.

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że KęKę chciał nagrać wspólną EP-kę ze Skorupem. Radomski raper wysłał reprezentantowi MaxFlo wiadomość za pomocą jednego z serwisów. Ten jednak nie dotarł do niej na czas. Informacja zelektryzowała fanów i wzmogła ich apetyt na wspólny krążek obu artystów. Na razie nie wiadomo, czy i kiedy on powstanie. Wiemy natomiast, że panowie połączyli siły przy okazji nadchodzącego albumu Skorupa i Młodego.

Efektem tego połączenia sił jest numer zatytułowany „Kurde, nic”, który wraz z wideoklipem własnie pojawił się w sieci. Za produkcję teledysku do odpowiada grupa filmowa Motka Produkcja. W warstwie muzycznej „Kurde nic” natomiast pojawiły się 2 dodatkowe ścieżki instrumentalne – partie fagotu i ewi dograne przez Wojciecha Fronta. Utwór dostępny jest także we wszystkich serwisach streamingowych pod adresem https://bit.ly/2Vhayhw.

Kurde nic” zwiastuje płytę kooperacji Skorup (MC) i Młody (producent) zatytułowaną „Naturalny satelita”, której pre-order trwać będzie w MaxFloSklepie jeszcze tylko przez tydzień. Oprócz wspomnianego KiKiego wśród zaproszonych znaleźli się także m.in.: Rahim, Vixen, YoT, Matis i Joka. Numer z tym ostatnim ukaże się tuż przed premierą krążka.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: