Słoń & Dope D.O.D. mają dla Was świąteczny prezent

Opublikowano: 23/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Takie prezenty to my lubimy, a te Święta już na pewno będą chore! Singlem i klipem „Xmas 2019”, który przed chwilą wjechał do sieci, Słoń zapowiedział epkę, którą nagrał wraz z zespołem Dope D.O.D.

Efektem współpracy poznańskiego MC i zespołu z Holandii będzie krążek zatytułowany „Sick6Six”, którego premiera zaplanowana na 14-go lutego 2020, a którego preorder już dziś wystartował na vulgarus.pl. Materiał, który wspólnie zrealizowali Słoń & Dope D.O.D. składać będzie się z ośmiu numerów wyprodukowanych przez ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. – Chubeats’a. Na „Sick6Six”, zgodnie z zapowiedzią, pojawić ma się kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski.

A jak doszło do zawiązania współpracy na linii Poznań – Groningen? Z wyjaśnieniem przychodzi nam sam Słoń: „Z Dope’ami poznałem się kilka lat temu przy okazji ich koncertu w Poznaniu i w zasadzie od samego początku złapaliśmy te same fale nadawania. Oprócz tego, że się prywatnie polubiliśmy, to wychowaliśmy się na tym samym rapie co bardzo ułatwia współpracę, bo mamy niemal identyczne podejście do muzyki. EP jest definicją rapu jaki znam i sam słucham, a różnorodność producentów urozmaica brzmienie całości. Bardzo się jaram tą współpracą, zapnij pas i załóż kask gościu!”. Wydaniu epcki „Sick6Six” towarzyszyć będzie również wspólna trasa koncertowa Słonia i wariatów z Dope D.O.D. Więcej informacji na temat uzyskać mamy wkrótce.

Słoń-&-Dope-D.O.D.-Sick6six-cover
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: