Snoop Dogg dziękuje sobie samemu w premierowym singlu!

Opublikowano: 05/07/2019
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wujek Snoop cały czas jest w formie i jeszcze tego lata wypuści swój najnowszy, 18-sty już album studyjny, pt: „I wanna thank me”. Taki sam tytuł nosi singiel z klipem, który od wczoraj możemy sprawdzać w serwisie YouTube.Podkład do utworu to robota weterana zachodniego wybrzeża Battlecata, a klip to kompilacja nagrań wideo z różnych momentów i wydarzeń jego życia.

W singlu „I wanna thank me” raper dziękuje samemu sobie za to co udało mu się osiągnąć. Powstanie kawałka zainspirowane jest przemówieniem z listopada zeszłego roku, kiedy to Snoop Dogg odebrał swoją własną gwiazdę w Hollywoodzkiej alei gwiazd. Raper powiedział wtedy: „I wanna thank me for believing in me. I wanna thank me for doing all this hard work. I wanna thank me for having no days off. I wanna thank me for never quitting. I wanna thank me for always being a giver and trying to give more than I am receive. I want to thank me for trying to do more right than wrong. I want to thank me for just being me at all times.”

Na temat samego albumu na ten moment Snoop Dogg więcej informacji nie zdradził. Sprawdźcie więc singiel tytułowy z „I wanna thank me” i czekajcie na więcej od weterana z Long Beach.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: