„Wu-Tang: An American Saga” – mamy pierwszy trailer

Opublikowano: 05/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

O aktualnie realizowanym przez platformę Hulu fabularnym serialu „Wu-Tang: An American Saga” szerzej rozpisaliśmy się przy okazji pierwszych doniesień o powstawaniu tego projektu. Ujawniono wtedy, że w postać Method Mana wcieli się Dave East. Teraz, wraz z pierwszym trailerem serii, dowiedzieliśmy się jaki inny znany raper dostał angaż do tej produkcji oraz na kiedy zaplanowana premierę 1. epizodu historii o powstaniu legendarnego Wu-Tang Clanu.

Serial według scenariusza Alexa Tse, gościa odpowiedzialnego za fabułę filmów „Watchman” oraz „SuperFly” i samego Roberta Diggsa na platformę Hulu trafić ma już po wakacjach, dokładnie 4 września. Wiemy również, że w postać Inspektah Decka wcieli się Joey Bada$$, co sprawia, że cała produkcja zapowiada się coraz  bardziej interesująco. Uwagę z pewnością przykuwać będzie odtwórca roli Raekwona, do której wybrano znanego ze „Spider-Man: Into the Spider-Verse” Shameika Moore’a. Chociaż nam on o wiele bardziej zapadł w pamięć jako charyzmatyczny „Shaolin Fantastic” w kapitalnym „The Get Down”.

Pierwszemu trailerowi towarzyszy hasło: „Born in Shaolin, Made in America”. Utwór natomiast, który w nim słyszymy to utwór „As Long As I’ve Got You” zespołu The Charmells. Dokładnie z tego kawałka młody RZA „pożyczył” sobie sampel, który następnie użył w kultowym numerze „C.R.E.A.M.”

W powstanie „Wu-Tang: An American Saga” oprócz The Abbotta zaangażowani są również pozostali członkowie Clanu ze Staten Island. Serial zapowiada się więc bardzo obiecująco i jeśli tak w tym roku wyglądać ma zakończenie wakacji, to dla nas mogą kończyć się zaraz po Hip Hop Kempie. Co natomiast o powstaniu całego projektu i swoim udziale w nim uważa sam RZA: „I’m delighted to be partnering with Hulu and Imagine to explore the vast story of ‘the Wuniverse’. Wu-Tang, through our music has always strove to inspire as we entertain. This opportunity to continue the W –Saga in a 10-episode series will exponentially increase our inspirational style of entertainment. In the immortal words of O.D.B., ‘Wu-Tang is for the Children”.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: