Soulpete ma dla nas „Gore Fiction” oraz LP z Laikike1

Opublikowano: 10/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Stało się! Soulpete i Laikike1 nagrali w duecie cały longplay! „Raw Your Boat” jest już dostępne w przedsprzedaży, a kolejną zapowiedzią tej płyty jest właśnie sypialny „Sypialny na Londyn”. To jednak nie wszystko! Pan Prezes zaprezentował także swój „Goblin Dance”, do którego poprosił Bartka Koko i Raczeja.

Ale po kolei. Pierwszy był właśnie „Goblin Dance”, czyli singiel inaugurujący promocję „Gore Fiction”. Najnowszego, nie pełni instrumentalnego, projektu Soulpete’a. Będącego jednocześnie, po „Noir Fiction” oraz „Porn Fiction”, trzecią odsłoną 'filmowego’ cyklu zapracowanego producenta. Jak bowiem na poprzednikach, tak i na „Gore Fiction” znalazło się miejsce dla raperów. Tym razem okazali się nimi Bartek Koko i Raczej, których usłyszeć możemy w zaprezentowanym przed weekendem utworze „Goblin Dance”. Więcej informacji w temacie samego „Gore Fiction” mamy natomiast otrzymać wkrótce.

Wszystko wskazuje zatem na to, że w pierwszej kolejności Soulpete uraczy nas wyczekiwanym albumem z Laikiem. Duet Laikike1 x Soulpete do nagrania długogrającego już materiału wszakże przygotowuje się, a przede wszystkim słuchaczy, od dłuższego czasu. Album zatytułowany „Raw Your Boat” poprzedziły bowiem lata przyjaźni i wspólnych nagrywek. Te z kolei zaowocowały wypuszczeniem już dwóch epek. Pierwszą z nich były „Postacie Fikcyjne” z roku 2018, a drugą „Killin” sprzed ostatnich dwunastu miesięcy. Premierę pierwszego LP natomiast Laikike1 i Soulpete zaplanowali na grudzień tego roku.

Pierwszy singlowy zwiastun „Raw Your Boat”, chociaż wówczas jeszcze tego nie wiedzieliśmy, zaprezentowano nam przed dwoma tygodniami. Był to numer zatytułowany „LEGO”. Wówczas jednak duet Laikike1 x Soulpete nie ujawnił, co dokładnie ten utwór zapowiada. Tego dowiedzieliśmy się przed kilkunastoma godzinami. Kiedy to w sieci pojawił się „Sypialny na Londyn”. Wraz z publikacją tego singla bowiem na stronie SoRaw Records wystartował preorder albumu „Raw Your Boat”. I na razie tyle wiemy. I jest to wystarczające, by wyczekiwać grudniowej premiery.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: