StartRap festiwal we Wrocławiu

Opublikowano: 29/11/2019
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Impreza organizowana przez MyMusic, która jest koncertową odsłoną niedawno zainicjowanego przez wytwórnię projektu StartRap, odbędzie się po raz drugi w najbliższą sobotę, tym razem we Wrocławiu.

30 listopada scenę we wrocławskiej Akademii Club zdominują młodzi raperzy z projektu StartRap, którzy po raz drugi będą występować na żywo przed szerszą publicznością. Już wcześniej pokazali swoje umiejętności w poznańskim Food Hallu, które można obejrzeć na kanale YouTube StartRap.

W ramach StarRap Festiwal we Wrocławiu wystąpią artyści grający po raz pierwszy, czyli: mejt, Dżakob, Yokinashi, esceh, Margiela & Mdope oraz White Widow, a także raperzy, których można było zobaczyć w Poznaniu: kaczka, zibex, Doli w tym obi & bryan, którzy ostatnio wypuścili numer na kanał StartRap pt. skok

Każdy z artystów ma swój indywidualny styl, a ich różnorodność na pewno będzie atrakcyjna i interesująca dla publiczności. Polecamy wpaść na festiwal, aby zobaczyć przyszłe gwiazdy polskiej sceny rapowej, w której jesteśmy przekonani, że jeszcze mocno namieszają.

Bilety na festiwal można nabyć za pośrednictwem strony www.ticketos.pl oraz na bramce w klubie.

Głównym celem inicjatywy StartRap jest odkrywanie, promowanie i inwestowanie w młodych rap-twórców. Dotychczas do ekipy StartRap zakwalifikowali się między innymi: zibex, TKM, Pit, Koder, Ejten, Doli, Shuster, Brayan, Esceh, Smagi, Margiela, Yokinashi, Mdope, Mejt, Dżakob, a także Obi i Kaczka. Każdy z podopiecznych projektu charakteryzuje się nietypowym oraz świeżym brzmieniem. StartRap to jednak nie tylko nawijka. W producenckiej odsłonie projektu znajduje się też C0PIK. Na kanale StartRap zobaczycie przekrój numerów od najmłodszego pokolenia raperów, których tracki będą z pewnością gościły na Waszych playlistach. Przypominamy, że projekt StartRap jest w pełni finansowany przez MyMusic – największą niezależną wytwórnię muzyczną w Polsce.

Kandydaci do projektu mogą przesyłać swoje demo na adres: startrap@mymusic.pl. Najświeższe info śledzić można na www.instagram.com/startrap_projekt, a nowe single artystów zaangażowanych w projekt StartRap znajdziecie na oficjalnym kanale projektu – http://bit.ly/startrapyt

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: