Szczegóły „Egzotyki” Quebonafide

Opublikowano: 12/04/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Egzotyka” to drugi studyjny album Quebonafide. Zbliżające się wydawnictwo spośród innych rapowych płyt wyróżnia na pewno koncept, który przyświecał autorowi platynowej już „Ezoteryki”. Krążek powstawał w trakcie podróży Qeobo po świecie z zamiarem odwiedzenia wszystkich jego kontynentów, a każde z 14 nagrań jakie znajdą się na albumie inspirowane jest innym miejscem na Ziemi. Madagaskar, Meksyk, Indie, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie to tylko niektóre z nich jakie znalazły się na podróżniczym szlaku rapera z Ciechanowa. Refleksje Que o odwiedzonych miejscach otrzymywaliśmy na bieżąco w postaci teledysków będących swoistą pocztówką z odwiedzanych przez rapera miejsc (wszystkie do obejrzenia poniżej). Ostatnio natomiast otrzymaliśmy klip do kawałka nagranego w RPA z gościnie udzielającym się, pochodzącym z tego kraju raperem Ifani.

W opisie krążka „Egzotyka” wydawca informuje nas, że jego autor w swoich utworach porusza tematy związane nie tylko z kulturą i atmosferą odwiedzanych miejsc, ale również problemami społecznymi. Obecność międzynarodowych gości dodaje płycie autentyczności i wyjątkowego klimatu.
Odnośnie wspomnianych gości nas najbardziej interesuje wspólne nagranie Quebo z jednym z bardziej radykalnych hiphopowców na scenie –  Krs-One, w kawałku o dość przewrotnym tytule „To nie jest hip hop”.
Pozostaje nam więc czekać do 7 czerwca na zapowiadaną premierę tego niecodziennego materiału. Album „Egzotyka” wydany zostanie nakładem założonej przez Quebonafide wytwórni QueQuality, preorder zamawiać możecie tutaj, a poniżej zapoznać się możecie z okładką wydawnictwa oraz jego tracklistą i resztą singli.

Quebonafide – Egzotyka

1. Oh my Buddha feat. Dj Flip
2. Quebahombre
3. Szejk
4. Bollywood feat. Czesław Mozil
5. Luis Nazario De Lima feat. Dj Ike
6. Madagaskar
7. Changa feat. Ifani
8. C’est la Vie
9. Zorza
10. Między słowami feat. Young Lungs
11. Arabska noc feat. Solar, Wac Toja
12. To nie jest hip hop feat. KRS One
13. Bumerang
14. Odyseusz feat. Dj Flip

źródło: mat.pras.
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: