Taco Hemingway przedstawia „1-800-OŚWIECENIE”

Opublikowano: 17/08/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Niektórzy stracili już pewnie nadzieję, że kolejne lato przyniesie ze sobą nowy album Taco Hemingwaya. Jeden z najpopularniejszych obecnie raperów w Polsce nie zawodzi jednak fanów, ale zamiast całej płyty publikuje wpierw dwa premierowe utwory. Na nowy studyjny album nie trzeba będzie jednak długo czekać. Bowiem preorder albumu zatytułowanego „1-800-OŚWIECENIE” jest już dostępny!

„1-800-OŚWIECENIE” zapowiedziano minionej nocy jako album konceptualny. Jednak nie w charakterze fabularnym, tak jak było to w przypadku wcześniejszego „Marmuru”. I tyle na ten moment wiemy. Póki co natomiast na platformach streamingowych wylądowały dwa pierwsze utwory z nowej płyty Taco Hemingway’a. Maxi-singiel zawiera słodko-gorzkie “Gelato” oraz one take w postaci “Makarena Freestyle”. Za produkcją obu numerów stoi Rumak. A dodatkowo pierwszy z nich zaprezentowano również z teledyskiem autorstwa Igi Lis i Mateusza Dziekońskiego.

[EDIT:] Klip do „Makarena Freestyle” również właśnie wjechał na YouTube.

Taco Hemingway, równocześnie z premierą singli “Gelato” i “Makarena Freestyle” zaprasza słuchaczy na przedsprzedaż albumu „1-800-OŚWIECENIE”. Rozpoczętej już na stronie 1-800-oswiecenie.com. Wydawnictwo, nakładem 2020 label, ukaże się 22 września, czyli w ostatni dzień kalendarzowego lata. Fifi zatem słowa dotrzymał!

TACO-HEMINGWAY-1-800-OSWIECENIE-PREORDER

(Fot. główna – kadr z video „Gelato”, tekst: mat. prasowe 2020 label)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: