Zespół BonSoul rusza w trasę, Wariacie

Opublikowano: 16/08/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Szczecin, Lublin, Tokio, Damaszek, stójcie na warcie! Tak jak Warszawa, Kraków, Oslo, Marakesz. A także Poznań, Wrocław, Toruń, Łódź, Lublin, Sopot i Katowice. Wy także się przygotujcie, gdyż już jesienią odwiedzą Was Damian i Piotr, czyli zespół BonSoul z nową płytą „Refluks”!

Bonson w najnowszym singlu wypuszczonym wraz z Soulpete’em jako BonSoul otwarcie przyznaje, że przejmuje się brakiem podobnej ilości tegorocznych festiwalowych bookingów, jakie mają inni raperzy. Zamiast tego jednak, Bonson i Soulpete już wkrótce wyruszą w piękną trasę koncertową promującą nadchodzącą płytę „Refluks”. Dlaczego piękną? Ponieważ uczestniczyć będziecie w niej Wy, słuchacze BonSoula. I już jesienią wspólnie z Damianem i Piotrem pośpiewacie piosenki z najnowszego albumu. Jak zapewne i te starsze, dobrze już znane.

My na startujący 30 września w Poznaniu REFLUKS TOUR nie możemy się doczekać. I gorącą zapraszamy na ten, jak i następne koncerty zespołu BonSoul. Zaplanowane kolejno w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Toruniu, Łodzi, Lublinie, Sopocie, Katowicach i Szczecinie. Was natomiast już teraz równie mocno zachęcamy do okazania wsparcia Bonsonowi i Soulpete’owi poprzez zakup biletów biletów na wymienione wydarzenia. Dostępnych już w serwisie Biletomat. Pełną rozpiskę REFLUKS TOUR znajdziecie poniżej. Do zobaczenia na koncertach, na które poniższymi słowami zaprasza Was duet BonSoul.

Nasze wydarzenia są jak rodzinne spotkania przy świątecznym stole.
Zbliżający się album, to coś, czego wszyscy potrzebowaliśmy, w nowych dziwnych czasach. Cieszymy się, że możemy się z Wami ponownie spotkać i przekazać na wasze ręce klasyczny już Bonsoul pod nazwą REFLUKS. Nie możemy się doczekać, aby Was zobaczyć. Tęskniliśmy, nie mniej niż Wy.
Czekamy na Was na koncertach w całym kraju!

– Bonson i Soulpete

BonSoul - Refluks - trasa koncertowa - plakat

BonSoul – REFLUKS TOUR

30.09 – Poznań, 2Progi – https://fb.me/e/4NY9qMu9G
13.10 – Kraków, Żaczek – https://fb.me/e/5voUp8cFP
14.10 – Wrocław, Transformator – https://fb.me/e/aSd26XuZi
28.10 – Warszawa, Nova – https://fb.me/e/7TWKgdOLO
10.11 – Toruń, NRD – https://fb.me/e/1r7SjwDVZ
17.11 – Łódź, Fabryka Biedermanna – https://fb.me/e/5TboL0lpa
18.11 – Lublin, Dom Kultury – https://fb.me/e/5XdPFoUN8
24.11 – Sopot, Sfinks700 – https://fb.me/e/1sp0gtALj
TBA –  Katowice
TBA –  Szczecin

(Fot. główna – mat. promocyjne Art-C)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: