Taco Hemingway z tracklistą i okładką “1-800-OŚWIECENIE”

Opublikowano: 11/09/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ten poniedziałek fani Taco Hemingwaya stanowczą zaliczą do udanych. W oczekiwaniu na nowy album rapera, którego preorder osiągnął złoty nakład zaledwie dobę po starcie, Fifi opublikował tracklistę oraz okładkę płyty “1-800-OŚWIECENIE”. W ukryciu natomiast nadal pozostaje aż siedmiu gości zaproszonych na nadchodzącą płytę.

To już pewne. Lato 2023 przyniesie ze sobą nowy album Taco Hemingway’a. Co prawda, będzie to ostatni dzień lata 2k23. Ale jednak! W połowie sierpnia Taco Hemingway wrzucił znienacka podwójny maxi-singiel, składający się klipów do “Gelato” i “Makarena Freestyle”. W dniu dzisiejszym natomiast, Fifi podzielił się ze słuchaczami tracklistą oraz okładką mającej ukazać się 22 września płyty “1-800-OŚWIECENIE”. Tym sposobem od teraz wiemy, że Fifi z myślą o swoim nowym albumie stworzył 15 utworów, z czego pięć nagrano w towarzystwie zaproszonych gości. Towarzystwo, składające się z siedmiu twórców, nadal skrywane jest jednak w tajemnicy. Uwagę najbardziej przykuwa z kolei 'feat’ przy kawałku zatytułowanym „Całe Lata”. Zamiast bowiem, jak w przypadku pozostałych 'featów’ oznaczenia ’???’ widzimy jeszcze bardziej tajemnicze ’!!!. O kogo może chodzić? A może uda Wam się odgadnąć wszystkich gości zaproszonych przez Taco na “1-800-OŚWIECENIE”?

Uwagę także zwraca też nietuzinkowa okładka nowego albumu Taco Hemingway’a. Charakterystyczny i stylowy cover “1-800-OŚWIECENIE” to wspólne dzieło m.in. Łukasza Partyki (@partykapartyka, art direction), Oli Niepsuj (@olaniepsuj, typografia) oraz Piotra Dudka (@dudekpiotrdudek, malunek). Stylizowana na rysunek grafika powstała na bazie zdjęcia Yana Wasiuchnika (@maanamman) wykonanego w scenografii przygotowanej przez Anię Witko (@aniawitko). Za produkcję odpowiada joproduction.pl.

Taco_Hemingway_1-800-OŚWIECENIE_cover

Taco Hemingway – 1-800-OŚWIECENIE

 1. ☏ wielkomiejska bezsenność
 2. 1-800-OŚWIECENIE
 3. Cichosza (gość. ???)
 4. Gelato
 5. Może To Coś Zmieni?
 6. Pakiet Platinium
 7. Makarena Freestyle
 8. Mix Sałat (gość. ???)
 9. Codziennie
 10. 1000 Dni Freestyle
 11. Nametag (gość. ???, ???)
 12. Całe Lata (gość. !!!)
 13. Niedziela (gość.???)
 14. Main Stage Freestyle
 15. EINECEIWŚO 008-1

Album “1-800-OŚWIECENIE” ukaże się w piątek 22 września. Bogatszą i limitowaną wersję wydawnictwa można wciąż zamawiać na stronie 1-800-oswiecenie.com. Preorder jest dostępny aż do wyczerpania zapasów. Wydawcą płyty Taco Hemingway’a jest 2020 label.

(Fot. główna – autor: Yan Wasiuchnik / mat. prasowe 2020 label)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: