Busta Rhymes i Coi Leray mają „Luxury Life”

Opublikowano: 11/09/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Busta Rhymes zaprezentował premierowy, zobrazowany klipem, singiel „Luxury Life”. W wyprodukowanym przez Swizz Beatza utworze, raperowi towarzyszy Coi Leray, z którą Bus-A-Bus już wcześniej nagrał numer „Players”.

„Luxury Life” to drugi po „Beach Ball” singiel, którym Busta Rhymes zapowiada, najprawdopodobniej, swój nowy album. Materiał, jak już wcześniej ujawniono, nagrywany pod producenckim nadzorem Pharella Williamsa, Timbalanda i wspomnianego Swizz Beatza. Zaprezentowany przed kilkoma dniami utwór, wspólnie nagrany przez Busta Rhymesa i Coi Leray można traktować jako kolejny przedsmak tego projektu. I zarazem „Luxury Life” uznać jako formę rewanżu za „Players (remix)”, czyli numer Coi, do którego gościnnie dograł się Bus-A-Bus. Bazujący z resztą na „Put Your Hands Where My Eyes Could See” założyciela Flipmode Squad. I także „Luxury Life” czerpie z innego, rapowego hitu lat 90-tych. Konkretnie z „Ain’t No N****” Jay’a-Z i Foxy Brown. Produkujący utwór Swizzy skorzystał bowiem z tego samego sampla, co wówczas Big Jaz, zaczerpniętego z “Seven Minutes of Funk” The Whole Darn Family. Na tym jednak nie koniec nawiązań.

Busta Rhymes i Coi Leray w teledysku obrazującym „Luxury Life”, a wyreżyserowanym przez Benny’ego Booma odgrywają parę niczym Bonnie & Clyde. Ale w klimacie „Pulp Fiction” Quentina Tarantino. Sprawdźcie!

(Fot. główna – kadr z video „Luxury Life”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: