Tak powstawały „Bezcenne słowa” Wzgórza Ya-Pa 3, Jareckiego i BRK

Opublikowano: 04/07/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wzgórze Ya-Pa 3 daje nam zajrzeć za kulisy powstania numeru „Bezcenne słowa”. Na kanale grupy pojawił się niespełna godzinny dokument, relacjonujący wizytę Wojtasa i Borixona w Kurnik Studio. Sprawdź jak jak wyglądała nagrywka kieleckich legend z DJem BRK i Jareckim.

Współpraca na linii Wzgórze Ya-Pa 3 oraz DJ BRK i Jarecki wyszła świetnie. „Bezcenne słowa”, które są jej efektem, od sześciu dni nie mogą wyjść nam z głowy. Połączenie oldschoolowego sznytu Borixona i Wojtasa z geniuszem beatmakerskim BRK i soulowym wokalem Jareckiego komponuje się wybornie.

Od wczoraj mamy wyjątkową możliwość zajrzenia za kulisy powstawania „Bezcennych słów”. Na kanale YouTube Wzgórza pojawił się bowiem niespełna godzinny dokument, przedstawiający wizytę Borixona i Wojtasa w Kurnik Studio. Za jego sprawą, stajemy się świadkami całego procesu od stworzenia bitu na samplach Moo Latte, przez pracę nad tekstem i nagrywkę, aż po efekt końcowy.

„Bezcenne Słowa” od WYP3 na winylu, co wartko podkreślić, wzbogacono o dodatkowy remix autorstwa DJ’a Eproma i Mr Krime’a, a do którego gościnną zwrotkę dograł Sztigar Bonko. Ta wersja numeru „Bezcenne Słowa” dostępna jest wyłącznie na fizycznym wydaniu singla. Sprzedaż limitowanego nakładu, do zaledwie 300 egzemplarzy, wystartowała na www.spacerange.shop.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: