Wzgórze Ya-Pa 3 i Jarecki mają dla Was „Bezcenne Słowa”

Opublikowano: 27/06/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wzgórze Ya-Pa 3 wraca z premierowym singlem „Bezcenne Słowa”. Borixon i Wojtas dokonali w nim wyjątkowej muzycznej fuzji, łącząc dojrzałe rapowe wersy z soulowym refrenem Jareckiego. Muzyka autorstwa DJ’a BRK i Moo Latte tworzy natomiast atmosferę, która z pewnością przypadnie do gustu najwierniejszym fanom WYP3.

Wzgórze Ya-Pa 3 puszcza kolejny singiel w tym roku. Po zaprezentowanym w marcu numerze „Park” w dniu dzisiejszym Borixon i Wojtas puścili „Bezcenne Słowa”. Kawałek bardzo udany, co zasługą jest wszystkich zaangażowanych w jego powstanie. DJ BRK i Moo Latte stworzyli wspólnie żywo brzmiącą warstwę muzyczną, na której dobrze odnajdują się weterani z WYP3, a Jarecki swoim refrenem dodał utworowi soulowej energii. Do tego klip obrazujący „Bezcenne Słowa”, pod którym także podpisuje się DJ BRK, jednak do spółki z Michał Schwiercem. W ten sposób powstał bardzo udany singiel, dostępny także w formie winylowej.

„Bezcenne Słowa” od WYP3 na winylu, co wartko podkreślić, wzbogacono o dodatkowy remix autorstwa DJ’a Eproma i Mr Krime’a, a do którego gościnną zwrotkę dograł Sztigar Bonko. Ta wersja numeru „Bezcenne Słowa” dostępna jest wyłącznie na fizycznym wydaniu singla. Sprzedaż limitowanego nakładu, do zaledwie 300 egzemplarzy, wystartowała na www.spacerange.shop.

(Fot. główna – autor: Marek Hanyżewski / mat. prasowe Spacerange)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: