Tau zrobił „Makarena Freestyle” po swojemu

Opublikowano: 19/08/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Tau zaprezentował swoją wersję udostępnionego przed kilkoma dniami przez Taco Hemingway’a singla „Makarena Freestyle”. Odpowiadając tym samym na zaczepkę Fifiego '(…)powiedz, mordo, kto to robi lepiej?(…)’.

Taco Hemingway w swoim najnowszym, zwiastującym album „1-800-OŚWIECENIE”, singlu „Makarena Freestyle”, dość zuchwale zarapował ’Coraz młodszy z wiekiem, powiedz, mordo, kto to robi lepiej? Powiedz, kto Ci wyrapować umie kilkadziesiąt wersów i to one-take’iem?’ A pokazać, że potrafi postanowił w dniu wczorajszym nikt inny, jak Tau, który przytoczonymi słowami Hemingway’a poczuł się przywołany do przysłowiowej tablicy. Zaznaczając jednak, że numer „Makarena Freestyle (Remix)” dissem nie jest. A jedynie formą sprawdzenia swoich umiejętności. Uważamy, że Tau z bitem Rumaka poradził sobie równie dobrze, co Taco, a samo zadany sobie test zdał na bardzo dobry. A być może jeszcze jakiś raper poczuje się również przez Taco Hemingway’a wywołany? I również zaprezentuje swój remix „Makarena Freestyle”?

„Taco wywołał mnie swoimi wersami do mikrofonu, poczułem raperską krew i postanowiłem się sprawdzić na tym bicie. Tyle. Numer nie jest dissem.” Tau
Reklamy pod numerem będą wyłączone. Nie zarabiamy na tym.”

– Tau

(Fot. główna – kadr z video „El’azar”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: