Tech N9ne podaję datę premiery nowego albumu i wypuszcza pierwszy singiel wraz z klipem

Opublikowano: 18/01/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

A klip, jak i sam numer „Tech N9ne (Don’t Nobody Want None)”, stanowi jeden wielki hołd dla wszystkich b-boyów i DJ-ów. Wykorzystując sampel z kultowego elektro-funkowego numeru  „Al Naafiysh (The Soul)” z 1983 roku, Tech N9ne wraz z produkującym numer Sevenem oddają szacunek elementom hiphopu!

Uznanie dla breakdance’u u Tech’a nie dziwi w ogóle, zważywszy, że jego kariera rozpoczęła się od wykręcania połamanych figur na parkiecie właśnie. Rap przyszedł u niego dopiero nieco później.

„To zaszczyt móc ponownie nagrać 'Al-Naafiysh (The Soul)’ na tym albumie, aby złożyć hołd wszystkim breakdancerom i wszystkim DJ-om, wszystkim ekipom tanecznym. To jest ja. Zacząłem tańczyć break i pop-lockin, potem zacząłem rymować, a potem rapowanie to przejęło, nigdy nie zapomniałem, gdzie zacząłem” powiedział magazynowi Complex Tech N9ne.

Numer promuje najnowszy album Tech N9ne’a zatytułowany „Planet”. Dwunaste już, solowe wydawnictwo pochodzącego z Kansas City rapera światło dzienne ujrzy 2 marca 2018 roku. Nakładem Strange Music, rzecz jasna. Na album zaproszeni zostali m.in. Machine Gun KellySnow Tha ProductKrizz Kaliko. Poniżej sprawdzić możecie pełną listę numerów oraz okładkę „Planet”. A co ciekawsze, na RapGenius znajdziecie już prawie wszystkie teksty z tego krążka.

Tech N9ne – Planet

1. Habanero (Ft. Mackenzie Nicole)
2. Fresh Out! (Ft. Swisher Sleep)
3. Kick It With Myself
4. Drink Up
5. Tech N9ne (Don’t Nobody Want None)
6. Bad JuJu (Ft. King Iso)
7. Comfortable
8. No Reason (The Mosh Pit Song) (Ft. Y2 & Machine Gun Kelly)
9. Brightfall Confession
10. Brightfall
11. Red Byers (Say Som’n Do Som’n) (Ft. Krizz Kaliko)
12. Never Stray (Ft. Nave Monjo)
13. Sho Nuff
14. How I’m Feelin’ (Ft. Nave Monjo & Snow Tha Product)
15. Not A Damn Thing
16. My Fault (Ft. Nave Monjo)
17. Tappin’ In (Ft. Darrein Safron & Joey Cool)
18. Levitation (Ft. Nave Monjo)
19. We Won’t Go Quietly (Ft. Jordan Omley)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: