TEDE cały czas robi „TEN HIP HOP”

Opublikowano: 02/12/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

TEDE swój Hip Hop niestrudzenie robi już grubo ponad dwadzieścia lat. Właśnie ukazał się najnowszy, utrzymany w stricte hip hopowej stylistyce singiel rapera, zatytułowany po prostu „TEN HIP HOP”. Za produkcję numeru odpowiada z kolei FantØm, reżyserią równie hip hopowego klipu zajął się Zgrywus, a krótki wjazd zalicza nawet Young Leosia.

TEDE w swoim najnowszym singlu ponownie pokazuje, że Hip Hop nieprzerwanie jest mu bliski. Prezentując czysto rapowy, pozbawiony jakichkolwiek discopolowych naleciałości, singiel zatytułowany „TEN HIP HOP”. Stanowiący zarazem kolejny świeży numer, w którym TDF’a usłyszeć możemy na bicie innego producenta, niż odpowiadającego za mix i master Sir Micha. Tym razem jest to FantØm. Gościnnie natomiast, z krótką kwestią, wpada także Young Leosia. A sam TEDE w swoim tekście jedną z linijek poświęca DJ’owi Decksowi i DJ’owi Taekowi. Pod reżyserią klipu podpisuje się z kolei Zgrywus, zapewniający tym samym efektowny teledysk obrazujący „TEN HIP HOP” w wydaniu TDF’a.

Premiera singla „TEN HIP HOP” związana jest także z zaplanowanym na 3 grudnia wyjątkowym wydarzeniem „TEDE EllimiNATION”, którym raperem świętuje dziesięciolecie wydania albumu „ELLIMINATI”. Jak natomiast powstał sam najnowszy singiel TDF’a? To sprawdzić możecie w najnowszym odcinku „TEDENOVELI”.

(Fot. główna – kadr z video „TEN HIP HOP”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: