TEDE, Mada WCK i SOT lecą razem w „METRO WUWUA”

Opublikowano: 24/02/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Co za połączenie! W „METRO WUWUA” spotkali się razem TEDE, MADA z ekipy WCK, SOT oraz… Krzysztof Kozak! W takim składzie obrano kurs na „STACJĘ RETRO”, skład wyruszył wczorajszego wieczora, a do soboty dotrze aż do Wrocławia!

„Jedzie metro, warszawskie metro. Wiezie Ciebie na Stację Retro…”, słyszymy w refrenie numeru, który wspólnie nagrali TEDE i Mada z WCK, których zwrotki swoim beatboxem urozmaicił SOT. I dokładnie jest tak jak weteran sceny nawija wraz jej młodym reprezentantem. TDF i M.A.D.A. zaserwowali nam prawdziwie klasyczny numer, słuchając którego przenosimy się wraz z nimi gdzieś pod koniec 90-tych. Duża w tym zasługa samego beatu. Dudniącego i brudnego, a którego autorem również jest Tedas! Zapewne jeden z tych, które TEDE znalazł w swoim archiwum. A gdzie ten Krzysztof Kozak, spytacie. Tak jak przed dwudziestoma laty – za kamerą! My kończymy, bo leci „METRO WUWUA”.

Premierowy singiel „METRO WUWUA” promuje jednocześnie zbliżające się koncerty, którymi TEDE świętuje dwudziestolecie wydania kultowej płyty „S.P.O.R.T.”. Najbliższe, w Warszawie oraz we Wrocławiu, zaplanowane są już na najbliższy weekend. A Mada, SOT i KNT są oczywiście jednymi z gości zaproszonych przez TDF’a na te wydarzenia.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: