O$ka i Filip Mizia przed premierą „K3” spać nie mogą

Opublikowano: 23/02/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Niewiele ponad dwa tygodnie dzielą nas od premiery albumu „K3”, którym na beatmakarskie podwórko wraca O$ka! Właśnie ukazał się kolejny zwiastun tego producenckiego projektu – utrzymany w soulowym klimacie utwór „Nie mogę spać”, którego współautorem jest Filip Mizia.

O$ka, zapowiadając nadchodzącą po wielu latach, trzecią odsłonę swojej „Kompilacji”, zaserwował nam już kilka udanych, przyjemnie klasycznie rapowych singli. Warto wspomnieć chociażby te, w których gościnnie pojawili Fisz, ekipa WCK czy Prykson Fisk. Tym najnowszym natomiast O$ka proponuje nam przyjemną mieszankę rapu, soulu i r&b. Wspólnie z wokalistą Filipem Mizią producent stworzył utwór „Nie mogę spać”, którym wprowadza w środku zimy trochę letniego klimatu. O samej, lekko zaskakującej tematyce utworu, opowie sam z kolei sam autor warstwy tekstowej.

„Nie mogę spać to erotyka napisana fraszką. Myślę, że kierunkiem był beat, który mi przesłał O$KA. Masowy, oldschoolowy z nutką soulu i jakoś tak wyszło. Nazwisko zobowiązuje (śmiech), ja mam w sobie dużo miłości i ten numer niech roztapia i zmraża jednocześnie”.

Filip Mizia

Singiel „Nie mogę spać” to najnowszy zwiastun albumu „K3”. Wydawnictwa, które 18-go marca, po kilkunastu latach nieobecności na scenie wypuści jeden z jej weteranów, czyli O$ka. Autor beatów do takich hitów polskiego rapu jak chociażby „Platynowe Sombrero”, „Bezele Kochana” czy „Od lat”. Oficjalny opis „K3” zdradza nam, że czeka nas „ kompilacja od boom bapowych, tłustych bitów po współczesne brzmienia oraz raperów, raperek i wokalistek takich jak Kafar Dix37, Fisz, WCK, Prykson, KPSN, Fabijański, Ńemy, Spinache, Bryndal, MRmetrick, HZD, Filip Mizia, Verres, Morus, Plako Wajber, Hajk Safilafiqz, Fasola, Monika Wiśniowska-Basel, Marianne i Patrycja Nowicka”. Tracklistę albumu znajdziecie w tym miejscu, a teraz już zapraszamy Was do sprawdzenia utworu „Nie mogę spać” zaprezentowanym wraz z lyric video.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: