Tede & Sir Mich wydadzą album w Asfalt Records?

Opublikowano: 25/11/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was, że nowy album wiecznie czymś zaskakującego duetu Tede & Sir Mich ukaże się #niebawem. I właśnie otrzymaliśmy pierwszy singiel zwiastujący krążek „Stadium X-lecia”, poznaliśmy jego datę premiery oraz… znowu zostaliśmy zaskoczeni.

Ale po kolei. Świeży numer i klip jaki otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym zatytułowany został „Smutna Środa” i jest tym kawałkiem, który nie znajdzie się na następnym albumie TDF’a i Micha. Przy okazji poznaliśmy więc tytuł kolejnego materiału od tej dwójki. A będzie to „Disco Noir”. I faktycznie. „Smutna Środa” to niezbyt wysokich lotów disco (polo). Klimatu noir wyczuć jednak, zarówno w kawałku, jak i klipie według scenariusza Zgrywusa, coś nie możemy. Chyba, że chodzi o brak happy-endu, co często jest jednym z elementów charakterystycznych dla filmów w tym gatunku. To by się zgadzało. Zadowoleni po zakończeniu „Smutnej Środy” byliśmy średnio.

Singiel „Smutna Środa” zwiastuje album „Stadium X-lecia”, który stanowić będzie „retrospekcyjny zapis współpracy duetu Tede & Sir Mich na przestrzeni ostatniej dekady”. Na wydawnictwo składać będą się numery, które panowie zrealizowali wspólnie przez ostatnie dziesięć lat, a które nie ujrzały jednak światła dzienne. Mamy więc cichą nadzieję, że tak smutno jak w poniższym singlu nie będzie. „Stadium X-lecia” ukaże się faktycznie #niebawem, gdyż już 29-go listopada. I tutaj docieramy do wspomnianego zaskoczenia. Materiał dostępny będzie wyłącznie na platformach streamingowych i kanale YouTube, a wypuszczony zostanie nakładem Asfalt Records! Tego po szefie NWJ się nie spodziewaliśmy!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: