Teflon przedstawia „2 Sides To Every Story”

Opublikowano: 14/06/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Witamy na Brownsville! Teflon, od zawsze kojarzony z duetem M.O.P. zapowiada obecnie solowy album. Najnowszym singlem zwiastującym „2 Sides To Every Story” jest zaprezentowany wraz z klipem numer „Contraband”. Autorem beatu jest natomiast nikt inny jak DJ Premier, którego produkcje usłyszymy aż na połowie nadchodzącej płyty.

Teflon przede wszystkim kojarzony jest ze składem Mash Out Posse. Rapera po raz pierwszy usłyszeć mogliśmy na drugiej płycie M.O.P., czyli „Firing Squad” z 1996 roku w kawałku tytułowym oraz klasycznym „New Jack City”. Dalej już poszło, a Teflon w towarzystwie Billy’ego Danze’a i Lil’ Fame’a pojawiać zaczął się dość często. Przypomnijmy w tym miejscu takie numery jak „4 Alarm Blaze”, „Welcome to Brownsville” czy też hitowy remix „Ante Up”. Gość nie ograniczył się jednak jedynie do nagrywek ze swoją First Family. W latach dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych Teflona, także w roli beatmakera, usłyszeć mogliśmy na płytach, między innymi, Fat Joe, Wyclef Jeana, Das EFX, Black Moon. A nawet Eve. A także, co ciekawe, w 2012 na albumie Buczera.

Wracamy jednak już do czasów dzisiejszych, w których Teflon zapowiada drugi solowy album. Przypomnijmy bowiem w tym miejscu, że debiutanckie solo, czyli materiał pt. „My Will”, raper i producent wypuścił w samych środku złotej ery nowojorskiego hip-hopu.

„2 Sides To Every Story” to z kolei tytuł nadchodzącego, drugiego studyjnego albumu Teflona. Wydawnictwo przed miesiącem zapowiedziano singlem „The Thoro Side” z gościnnym udziałem, a jakże, M.O.P. Przed kilkoma dniami natomiast, już wraz z teledyskiem, pojawił się numer „Contraband”. Za produkcję obydwu kawałków odpowiada DJ Premier, który na album Teflona przygotował aż pięć beatów. Produkcję autorstwa Preemo uzupełnia z kolei Jazimoto. Pochodząca z Waszyngtonu producentka, której Teflon powierzył brzmienie podobnej ilości utworów na „2 Sides To Every Story”. Gościnnie natomiast za mikrofonem, oprócz Billy’ego i Fame’a pojawią się z kolei Efekt końcowy sprawdzić będziemy mogli DJ Eclipse oraz Benny the Butcher. Efekt finalny sprawdzić będziemy mogli już 30 czerwca, kiedy album Teflona w wersji cyfrowej pojawi się w serwisach streamingowych. Wersja fizyczna, wytłoczona jedynie na winylu, premierę zaliczy na przełomie lipca i sierpnia.

Teflon - 2 Sides To Every Story

Teflon – 2 Sides To Every Story

 1. 2 Sides (Intro)
 2. Out The Gate
 3. Contraband
 4. 4 Tha Love
 5. It Is What It Is (feat. Lil Fame)
 6. Life in the FEDS
 7. Some of The Fellas On The Block (Interlude)
 8. Know Our Way Around (feat. M.O.P.)
 9. No Fake Love (feat. DJ Eclipse)
 10. Baby (feat. I-Fresh)
 11. Hostile Takeover (feat. Benny the Butcher)
 12. How It Was (Interlude)
 13. The Thoro Side (feat. M.O.P.)
 14. Life In The FEDS (Remix)

(Fot. główna – kadr z video „Contraband”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: