Temzki opublikował trzeci singiel ze swojej płyty producenckiej

Opublikowano: 06/07/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Niebawem premiera najnowszego albumu producenckiego Temzkiego. W sieci są już 3 single, promujące materiał, a już w czwartek usłyszymy kolejną premierę.

O tym, że Temzki przywraca „Renesans”, pisaliśmy jeszcze w maju. Ursynowski MC i producent stworzył nowy materiał w klasycznym stylu i zaprosił na niego masę świetnych gości. Przypomnijmy, że na „Renesans” dograli się Syrop (Igorilla i Kolso), MC Illo, Dewukiewicz, Emikae, MF SOOM (tajemnicze alter ego pewnego znanego, podziemnego rapera), Skorup, Wuja HZG, Mada, Biak, Fryderyk Szulgit, Roux Spana, Fasola, Beata Orbik, Pjus, Proceente, Ryfa Ri i Majkel. Za cut’y i scratch’e na albumie odpowiada z kolei DJ Mariano.

Pierwszy singiel z płyty pojawił się 30 czerwca i był to numer „Gówno” z Madą, Biakiem i Wują HZG. Dalej na kanale Temzkiego wylądowały „Kwiaty, brzegi książek i myśli o wannie” we współpracy z Fasolą, a dziś premierę miał utwór „Rzadziej piszę” z Dewukiewiczem. Kolejny singiel, który zostanie upubliczniony już w najbliższy czwartek to „Z ziomalami”, a zarapuje w nim Skorup.

Premiera albumu Temzkiego, „Renesans”, już 21 lipca.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: