„Aoshima”, którą Mada w końcu dopiął na ostatni guzik, po chwili odłożenia jej na półkę, ukaże się za 2 tygodnie. Zanim to jednak nastąpi, reprezentant WCK prezentuje nam ostatni już singiel z płyty. Tytuł utworu nawiązuje do słynnego hitu duetu Taconafide.
Nadchodzący wielkimi krokami najnowszy album Mady swoje odczekał. Pierwszy zwiastujący go singiel, czyli „Sześć dróg do śmierci”, otrzymaliśmy jeszcze w lutym 2024. Dalej wyszły numery „Not funny” i „Piękny czarny skit”. Cały 2025 rok minął nam natomiast bez „Aoshimy”. Dopiero na początku czerwca tego roku Mada reaktywował publikację projektu, dając nam numer „Same koty”, z gościnnym udziałem Tedego, Grubego Józka i Skrubola oraz DJ’em Lolo na gramofonach. Wczoraj natomiast do sieci trafił już ostatni singiel przed premierą całości. Powstał on do numeru „Pić, jeść, kraść”, którego tytuł w dość oczywisty sposób nawiązuje do refrenu utworu „Tamagotchi”, autorstwa duetu Taconafide. Bit do kawałka wspólnie stworzyli MitchDope i SAMER.
Premiera albumu Mady „Aoshima” zaplanowana jest na 4 lipca.
(Fot. główna – źródło: https://www.facebook.com/emadea47)














