„Pić, jeść, spać”, czyli Mada z ostatnim singlem przed premierą „Aoshimy”

Mada-i-Bryndal-mówią-że-Not-funny-ale-nas-śmieszy

„Aoshima”, którą Mada w końcu dopiął na ostatni guzik, po chwili odłożenia jej na półkę, ukaże się za 2 tygodnie. Zanim to jednak nastąpi, reprezentant WCK prezentuje nam ostatni już singiel z płyty. Tytuł utworu nawiązuje do słynnego hitu duetu Taconafide.

Nadchodzący wielkimi krokami najnowszy album Mady swoje odczekał. Pierwszy zwiastujący go singiel, czyli „Sześć dróg do śmierci”, otrzymaliśmy jeszcze w lutym 2024. Dalej wyszły numery „Not funny”„Piękny czarny skit”. Cały 2025 rok minął nam natomiast bez „Aoshimy”. Dopiero na początku czerwca tego roku Mada reaktywował publikację projektu, dając nam numer „Same koty”, z gościnnym udziałem Tedego, Grubego Józka i Skrubola oraz DJ’em Lolo na gramofonach. Wczoraj natomiast do sieci trafił już ostatni singiel przed premierą całości. Powstał on do numeru „Pić, jeść, kraść”, którego tytuł w dość oczywisty sposób nawiązuje do refrenu utworu „Tamagotchi”, autorstwa duetu Taconafide. Bit do kawałka wspólnie stworzyli MitchDope i SAMER.

Premiera albumu Mady „Aoshima” zaplanowana jest na 4 lipca.

(Fot. główna – źródło: https://www.facebook.com/emadea47)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE