Ten Typ Mes napisał książkę i promuje ją nowym singlem

Opublikowano: 18/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Teraz już wiemy, czym przez ostatnie miesiące zajmował się Ten Typ Mes. Jak wyjaśnia nam opublikowany w dniu dzisiejszym premierowy singiel, swoją uwagę Piotr Szmidt skupił na napisaniu książki!

A dokładniej, powieści. Literacka pozycja, którą swoim nazwiskiem podpisał Mes zatytułowana została „Dwa psy przeżyły”, a genezę jej powstania, wraz z dokonaniem krótkiego zarysu fabuły, Ten Typ zdradza nam w specjalnie na tą okazję przygotowanym na beacie LOAA numerze, również pt. „Dwa psy przeżyły”.

Ten Typ Mes – Dwa psy przeżyły

Jak wyczytać możemy w oficjalnym opisie książkowej pozycji „Dwa psy przeżyły”, głównym bohaterem powieści Piotra Szmidta będzie „Waltera E. – producent muzyczny, samotnik i pieniacz postanawia popełnić samobójstwo. Zanim ostatecznie wymiksuje się spośród żywych chce jednak wyrównać rachunki, nadać swoim fanaberiom znaczenie, rozliczyć teraźniejszość, którą zafascynowani prze’ i przyszłością rówieśnicy zdają się lekceważyć. Jad, ironia, seks, używki i muzyka nakręcają bohatera, który lubi stawiać się w roli sędziego. Czy jednak plan Waltera okaże się równie przemyślany, jak jego tyrady o szalonych czasach, w których przyszło mu (nie) żyć?”. Zapowiada się bardzo ciekawie, a nasze oczekiwania dodatkowo zwiększa zapowiedź, że „Ten Typ Mes brawurowo wjeżdża w krainę prozy bez jakichkolwiek hamulców”.

Premiera literackiego debiutu Tego Typa Mesa, nakładem wydawnictwa Wielka Litera, zaplanowana została na 6-go maja 2020. Już teraz natomiast na stronie Alkopoligamii zakupić możecie limitowane wydanie Edycji Specjalnej książki „Dwa psy przeżyły” wyróżniające się alternatywną wersją okładki w twardej oprawie oraz wzbogacone o autograf autora.

Ten-Typ-Mes-Dwa-psy-przeżyły-okładka-książki
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: