Ten Typ Mes „Only in Warsaw” – singiel już jest

Opublikowano: 19/04/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przed czterema dniami Ten Typ Mes zapowiedział, że 19. kwietnia spodziewać możemy premierowego singla od niego. Jak powiedział, tak też się stało i numer „Only in Warsaw” jest już w sieci.

Po autotune’owym projekcie „Biały Tunel” oraz albumie „Rapersampler”, przy którym Ten Typ Mes na siebie wziął również aspekt produkcyjny materiału, ponownie nastała pora współpracy z innymi beatmakerami. Na pierwszy ogień idzie natomiast Atutowy, którego muzykę właśnie słyszymy w zapowiedzianym w ubiegłym tygodniu singlu „Only in Warsaw”. Trochę więcej informacji na temat samego utworu dostarcza nam również oficjalny opis singla:

„Only in Warsaw” to pocztówka z niepokonanego miasta, które Mes chce widzieć tym razem jako gościnne i atrakcyjne miejsce do życia. Muzyka Atutowego nie pozostawia złudzeń: chodzi o odpoczynek od pandemicznego przytłoczenia. Raper nawiązał też artystyczną współpracę ze swym wieloletnim kumplem, ilustratorem Marcinem Szambelanem, który namówił go na pionierski ruch: stworzenie unikatowego NFT.

– z materiałów prasowych Alkopoligamia.com

Przy swojej nowej solowej płycie zatem Ten Typ Mes nieco odrywa od siebie łatkę „Analogowego Skurwiela”. A tą, sam twórca przykleił sobie jeszcze za czasów drugiego 2cztery7. Bowiem, przy okazji premierowego singla Mesiwo wkracza w świat technologii blockchain, utwór „Only in Warsaw” opatrując specjalnym tokenem NFT. O co dokładnie chodzi, i w jaki sposób również Wy, możecie wziąć udział w całej, dowiecie się z tego miejsca. „W analogowym skrócie: to tak, jakby singiel ukazał się na jednym, unikatowym winylu”. Nadmienimy jedynie, że współzałożyciel Alkopoligamia.com wykorzystał opcje tokena w swojej twórczości, jako pierwszy w naszym kraju!

A teraz już muzyka! Wyprodukowany przez Atutowego singiel „Only in Warsaw” jest pierwszym zwiastunem nowego albumu Tego Typa Mesa. Płyta, choć jeszcze oficjalnie nie zatytułowana, wiemy już, że ukaże się jesienią tego roku!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: