Tha Dogg Pound i Tha Eastsidaz pokazują „We All We Got”

Opublikowano: 18/05/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

D.P.G.C. znów jest głośne! Tha Dogg Pound już wkrótce wypuszczą nowy album i z tej okazji Snoop Dogg do wspólnego numeru ściągnął swoich kumpli z Tha Eastsidaz. Otrzymujemy w ten sposób westcoastowy banger zwiastujący płytę „W.A.W.G. (We All We Got)”, która premierę zaliczy jeszcze w tym miesiącu.

Tha Dogg Pound powrót na scenę ze świeżym materiałem zapowiedzieli przed miesiącem singlem „Smoke Up”. Teraz natomiast otrzymujemy kolejny zwiastun albumu „W.A.W.G. (We All We Got)”. Jest nim teledysk nakręcony do tytułowego numeru z nadchodzącej płyty. Za klasycznie g-funkowe brzmienie utworu odpowiada tym razem Jelly Roll. Za mikrofonem z kolei pojawia się mocna reprezentacja Dogg Pound Gangsta Clicc. Do duetu Daz Dillinger i Kurupt, oprócz Snoop Dogga, dołączają bowiem również Goldie Loc i Tray Deee, którzy na początku lat dwutysięcznych wraz z Tha Doggfatherem tworzyli skład Tha Eastsidaz. W ten sposób otrzymujemy wspólny numer od Tha Dogg Pound i Tha Eastsidaz. Swoimi chevy’s wjeżdżający na plan teledysku, pod którego reżyserią Doggy Dogg podpisuje się wraz z z Dah Dah.

„We All We Got” stanowi tytułowy numer z nadchodzącego albumu Tha Dogg Pound, który swoją premierę zaliczy już 31 maja. Na dwa tygodnie przed ukazaniem się dziewiątego longplay’a duetu Daz Dillinger i Kurupt, którego nieodłącznym towarzyszem od czasu ikonicznego debiutu jest Snoop Dogg, poznajemy także szczegóły „W.A.W.G. (We All We Got)”. Z opublikowanej już tracklisty płyty dowiadujemy się, że wśród gości Tha Dogg Pound na nowym albumie znaleźli się także, m.in. Blxst, Butch Cassidy, will.i.am oraz The Lady of Rage i RBX. Warto w tym miejscu zauważyć także, że „W.A.W.G. (We All We Got)” będzie pierwszym albumem Tha Dogg Pound od wspomnianego już debiutu „Dogg Food”, który na powrót ukaże się nakładem Death Row Records. Od dwóch lat bowiem właścicielem legendarnego labelu jest sam Snoop Dogg.

Tha Dogg Pound - W.A.W.G. (We All We Got) - album cover art

Tha Dogg Pound – W.A.W.G. (We All We Got)

 1. Intro (W.A.W.G.)
 2. Smoke Up (Ft. Snoop Dogg)
 3. We All We Got (Ft. Snoop Dogg, Tha Eastsidaz)
 4. Imma Dog
 5. Need Some Space (Ft. Blxst)
 6. Favourite Color Blue (Ft. Stresmatic)
 7. Inside of Her (Ft. Butch Cassidy)
 8. House Party (Ft. Snoop Dogg)
 9. After Hours (Ft. DaBaby, Snoop Dogg, Butch Cassidy)
 10. LA Kinda Love (Ft. ​will.i.am)
 11. Grown Up (Ft. Snoop Dogg)
 12. The Weekend (Ft. Jane Handcock & October London)
 13. Always On My Mind (Ft. Snoop Dogg, Butch Cassidy)
 14. Who Da Hardest? (Ft. Snoop Dogg, The Lady of Rage & RBX)

(Fot. główna – kadr z video „We All We Got”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: