Tha Dogg Pound i Snoop Dogg wciąż trzymają się razem

Opublikowano: 18/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

D.P.G.C. znów tu są! Tha Dogg Pound i Snoop Dogg razem trzymają się od początku swoich karier i nic nie wskazuje, że miałoby się to kiedykolwiek zmienić. Na potwierdzenie, że duet Daz Dillinger & Kurupt nadal jest aktywny i może liczyć na wsparcie Doggy Dogga, właśnie otrzymaliśmy singiel i klip „Smoke Up”. Zwiastujący nowy album od Dogg Pound Gangstaz.

„What happened to Tha Dogg Pound?”. To pytanie Tha Doggfatherowi w ostatnich dniach zadali Xzibit, Flava Flav, Swizz Beatz, NLE Choppa, Kokane, Michael Rapaport. I jeszcze kilka innych, znanych osób. Dając tym samym wyraz konsternacji o dalsze losy duetu Daz Dillinger & Kurupt. Odpowiedź przyszła w dniu wczorajszym, wraz z premierowym singlem i teledyskiem „Smoke Up”. A brzmi, co oczywiste, „DPGC, nigga, we loc’d up”. Krążące w mediach społecznościowych videa posłużyły natomiast do podgrzania nieco atmosfery przed udostępnieniem najnowszego singla Dogg Pound Gangstaz. Jak i do skonstruowania intro teledysku obrazującego numer „Smoke Up”. Odpowiedzialnym za brzmienie kawałka jest z kolei Rick Rock, a Snoop Dogg, towarzyszy w nim rzecz jasna, Tha Dogg Pound.

„Smoke Up” stanowi jednocześnie wyraźną zapowiedź nowego albumu Tha Dogg Pound. Nie będzie nim jednak zapowiedziany przed dwoma laty „Dogg Food 2”, a płyta zatytułowana „W.A.W.G. (We All We Got)”. Mająca ukazać się już w czerwcu. I chociaż Daz i Kurupt po raz kolejny odwołali europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzić mieli trzy polskie miasta, to na pocieszenie najprawdopodobniej otrzymamy pierwszy od trzech lat album Tha Dogg Pound.

(Fot. główna – kadr z video „Smoke Up”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: