Tha Dogg Pound zagrają u nas trzy koncerty

Opublikowano: 12/02/2024
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Bang, bang! Cali Iz Active! Już w kwietniu da się mocno w naszym kraju odczuć klimat Zachodniego Wybrzeża. Bowiem aż na trzy koncerty wpadnie do nas ikony West Coastu, czyli duet Tha Dogg Pound! Począwszy od 12 kwietnia, Kurupt & Daz Dillinger odwiedzą Gdańsk, Warszawę i Katowice, a na wszystkie wydarzenia zaprasza Big Idea Group.

Tha Dogg Pound szerszego przedstawienia nie wymagają. Pionierzy G-Funku, załoganci Death Row Records, autorzy kultowego albumu „Dogg Food”. Kurupt i Daz Dillinger wymieniani są na równi z 2Paciem, Doctorem Dre czy Snoop Doggiem jako najważniejsi twórcy z Zachodniego Wybrzeża. Wspomniany natomiast debiut Tha Dogg Pound z 1995 roku, zaliczający pierwsze miejsce na liście Billboard 200, do dzisiaj uznawany jest jako jeden z najważniejszych albumów West Coastu. I z pewnością pochodzących z tej płyty klasyków, jak „Let’s Play House” czy „New York, New York” oraz wielu innych bangerów z późniejszych albumów Tha Dogg Pound, nie zabraknie na koncertach.

Kurupt i Dat Nigga Daz, na zaproszenie Big Idea Group, odwiedzą łącznie trzy miasta. Na trasie Tha Dogg Pound znalazły się: Gdańsk (12 kwientnia) , Warszawa (13 kwietnia) oraz Katowice (14 kwietnia). Zaprasujcie w kant Wasze chinosy Dickies, nie zapomnijcie o bandanach i widzimy się pod sceną! Bilety znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: