Plecie się „Pajęczyna Skórysyna”

Opublikowano: 12/02/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Już niedługo Skórysyn zaprezentuje słuchaczom swój album producencki. „Pajęczyna Skórysyna” doczeka się premiery jeszcze w lutym, a do sieci trafił dziś wideo trailer, zapowiadający materiał. Materiał wyjdzie pod szyldem label’u Tylda.

Na kanale YouTube wrocławskiego label’u Tylda pojawił się dziś tajemniczy, niemalże trzyminutowy film. Krótka scenka, z udziałem pary, kończy się znalezieniem przez nich płyty z czarną okładką i czerwoną pajęczyną. Płyty, która w niepokojący sposób zaczyna oddziaływać na bohatera. Jakie tajemnice kryje upiorne znalezisko?

Produkcja, utrzymana w klimacie grozy, to wideo trailer nadchodzącego albumu producenckiego Skórysyna. Projekt, zatytułowany „Pajęczyna Skórysyna”, pozostaje póki co owiany dość gęstą mgiełką tajemnicy. Wiemy jedynie, że znajdzie się na nim aż 22 artystów, których producent z Będzina zaprosił do współpracy nad krążkiem.

Pod filmem znajduje się też opis, który nieco wyraźniej zarysowuje nam klimat, w jakim całość zostanie utrzymana:

„W pradawnych podziemiach Drugostronia Skórysyn utkał sieć łączącą losy i zmagania 22 artystów, którzy napisali opowieść będącą nostalgicznym opisem otaczającej rzeczywistości. Dzięki tej współpracy powstał pierwszy w historii album muzyczny z gatunku Pustynnego Rapu. Muzyka Skórysyna to pustynne kino drogi, które przywodzi na myśl samotną tułaczkę po spaghetti westernie. Piaszczyste, pełne brudu i surowości podkłady są przestrzenią do nawiązania dialogu pomiędzy twórcami, a słuchaczem/towarzyszem podróży przez pełen mroku, wyzwań i magii świat. Świat tęsknoty za coraz dalszym kontaktem z naturą i autorytetami, którym można w końcu zaufać.”

Premiera albumu „Pajęczyna Skórysyna” zaplanowana jest na 23 lutego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: