Pharoahe Monch wita się z Roc Nation

Opublikowano: 03/01/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pharoahe Monch w połowie ubiegłego roku przekazał nam zapowiedź nowego albumu. Następnie dowiedzieliśmy się, że raper związał się współpracą z Roc Nation. Wraz z nastaniem 2024 roku nastąpiło już oficjalne powitanie z założoną przez JAY’a-Z wytwórnią, która zajmie się wydaniem płyty zatytułowanej „External Affairs”.

Pharoahe Monch solową dyskografię posiada wręcz kapitalną. Każdy z solowych albumów współtwórcy Organized Konfusion jest znakomitą pozycją, zyskującą wysokie oceny w recenzjach. Jedyna wada to wielkość tej dyskografii. Od 1999 roku Pharoahe Monch solówek wydał bowiem zaledwie pięć. Z czego ostatnia ukazała się niespełna dziesięć lat temu. Nie sposób jednak nie wysnuć spostrzeżenia, że wychowany w Queens Troy Jamerson swoją solową twórczość ma dokładnie przemyślaną. Przypomnijmy, że to już w rozpoczęciu płyty „W.A.R.” z 2011 zawarto dokładną informację o dacie, w której ukaże się zapowiedź albumu „External Affairs”, która z kolei światło dzienne ujrzeć ma dopiero w roku bieżącym. Wspomnianą zapowiedź, zgodnie z planem, otrzymaliśmy natomiast 27 lipca 2023 roku. Całą, nieco jeszcze zagmatwaną sytuację związaną nadchodzącym albumem Pharoahe Moncha precyzyjnie opisaliśmy Wam przed kilkoma miesiącami. Również w tym miejscu znajdziecie także wyjaśnienie, w jaki sposób raper swoim nowy albumem nawiązuje do debiutanckiego „Internal Affairs”.

W międzyczasie natomiast, dokładnie w dniu swoich 51. urodzin, czyli 31 października, Pharoahe Monch ujawnił zawiązanie współpracy z Roc Nation. A wraz z nastaniem 2024 roku, Monch już oficjalnie przywitał się należącą do JAY’a-Z wytwórnią. A my możemy już pewni, że w roku bieżącym „External Affairs” wyjdą na światło dzienne.

(Fot. główne – źródło: twitter.com/pharoahemonch/media)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: