The Game zagra w Warszawie

Opublikowano: 11/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Historia koncertów The Game’a w Polsce jest już dość długa i niestety niezbyt szczęśliwie się układająca. Występy gwiazdy z Compton odwoływane były już kilkukrotnie, a ostatni raz jeszcze wiosną tego roku. Optymizmu jednak nie tracimy, i bardzo miło ogłosić nam, że w planie ostatniej trasy koncertowej The Game’a znalazła się Warszawa, a koncert zapowiedziany został na 28-go lutego 2020 roku.

Europejskie tournée związane jest oczywiście z listopadową premierą albumu „Born 2 Rap”, który także zapowiedziany został jako ostatnie solowe wydawnictwo rapera. Oczekiwania więc, że Jayceon Taylor rzeczywiście zjawi się za niecałe trzy miesiące w stołecznej Progresji są dość duże. Samej postaci Game’a raczej szerzej przedstawiać nie trzeba. Multiplatynowy raper, uznany protegowany Dr Dre, dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy, jedna z najbardziej bezkompromisowych amerykańskich gwiazd mainstreamowego rapu.

W Polsce The Game swój ostatni koncert zagra w warszawskim klubie Progresja, w piątek 28 lutego 2020 roku. Ostatni raz wzniesiemy w górę czerwone bandany i podziękujemy za rap, który bez The Game’a z całą pewnością dla wielu z nas miałby dużo mniejsze znaczenie.
Rozgrzewkę przed koncertem Game’a zapewni kilku gości specjalnych ze Stanów oraz jedyny polski reprezentant The Game’aDJ Gavor_BWS, który będzie towarzyszyć raperowi podczas europejskiego tournée.

The Game @Warszawa, Progresja

28.02.2020 / godzina: 20:00 – 23:30
Klub Progresja / Warszawa, ul. Fort Wola 22
Bilety dostępne od czwartku 12.12 od godziny 10:00 na stronach: https://sklep.knockoutprod.net/pl/eventinfo/311/the-game, www.eventim.pl, www.goingapp.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: