Tragarze zakończyli prace nad drugą płytą.

Opublikowano: 25/11/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dobre wieści ze Szczecina! Skład Tragarzy zakończył pracę nad swoim drugim albumem! Premiera krążka przewidywana jest na styczeń 2020, a my mamy dla Was trochę informacji na temat tego wydawnictwa.

Miks i master przejął śląski ekspert DJ Eprom odpowiedzialny za m.in. płyty Taco Hemigwaya, Grubsona czy Krzysztofa Zalewskiego. Wokale zerejestrowano natomiast w Stobno Records pod okiem Borysa Sawaszkiewicza znanego z zespołu Chango. Produkcja utworów to standardowo Pelo oraz Dj Twister. A co o swoim drugim albumie sądzą sami Tragarze? “Jesteśmy zadowoleni z tego co znajdzie się na naszej nadchodzącej płycie, mieliśmy więcej czasu żeby dopracować materiał, przemyśleć rozwiązania. Dalej pełnymi garściami czerpiemy inspiracje z polskiego kina sprzed kilku dekad, jest to już nasz znak firmowy i trochę taki kręgosłup tego co tworzymy” mówi Grzegorz Czerkasow znany wszystkim jako DJ Twister. Jeden z wokalistów zespołu, Przemysław “Skala” Kazaniecki, wypowiada się natomiast w następującym tonie: “Bardzo cieszymy się, że nasze numery są w teraz rękach Eproma. Staraliśmy się zrobić tłuste numery, z treścią i energią, myślę, że cel został osiągnięty. Nie możemy doczekać się premiery”.

Tragarze grają muzykę pomiędzy funkiem, reagge a hip-hopem. Wokaliści to Chillu – (dawniej zespół Raggafaya), Skala (dawniej S_in City Tribe), a za warstwę muzyczną odpowiadają Piotr “Pelo” Gołdych oraz Grzegorz “Dj Twister” Czerkasow.

Na pierwszy album środki zebrali przy pomocy crowdfoundingu, na debiutanckiej płycie gościli m. in. Kuba Knap, Bonson, Robert Cichy, Dominika Barabas. Zagrali kilkadziesiąt koncertów, z takimi artystami jak Gentleman, Grubson, Łona and The Pimps, oraz Łąki Łan. Grali na 12-leciu Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz na finale WOŚP we Frankfurcie nad Menem. Byli uczestnikami tegorocznego festiwalu Naturalnie Mazury.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: