Tuwim i Alias Blekaut wydadzą w tym roku album

Opublikowano: 07/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kolejne mocne połączenie w tym roku to Tuwim i Alias Blekaut. Łódzki raper i chrzanowski producent postanowili nagrać razem epkę. „Gramy”, z cutami Falsyfeecuta, to pierwszy, promujący ją klip.

Polskie podziemie ostatnio jest w formie, w jakiej nie było już od dawna. Co jednak najbardziej cieszy to fakt, że ze sobą współpracuje. W ostatnim czasie nadchodzące projekty zapowiedzieli chociażby Bartek KOKO i Bary czy Kwark, czyli Rak Raczej i Qzyn. Dziś przestawiamy kolejny duet, który jeszcze w tym roku wzbogaci polski rap o nowy album.

Tym razem siły postanowili połączyć reprezentanci Łodzi i Chrzanowa, czyli Tuwim i Alias Blekaut. Jednego i drugiego znamy już bardzo dobrze. Pierwszego kojarzymy przede wszystkim ze świetnym projektem NAZWA, który współtworzył wraz z Kotem Kulerem i Pstykiem. Drugiego zaś kojarzymy z zeszłorocznym albumem producenckim „Projekt: Wdzięczność”, na którym znaleźli się, m.in. Ero czy Guilty Simpson. Zarówno Tuwim jak i Alias Blekaut są ostatnio w doskonałej formie, na co dowodem jest pierwszy singiel, zapowiadający ich wspólne EP. „Gramy”, z cutami Falsyfeecuta, zobrazowane zostało zajawkowym klipem, kręconym głównie przez Dziondziora, choć nie tylko. Poza nawijką, znalazły się na nim ujęcia z występu w najbardziej hip-hopowym klubie w Polsce, czyli BywaSięTuiTam.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: