W swoje 2 urodziny Tylda przedstawia nam Ski Jumping Family

Opublikowano: 11/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kolejny label, dostarczający nam dobrego rapu, świętuje urodziny. Tym razem zwyczajowe 'sto lat’ śpiewamy Tyldzie. W dniu swojego święta, wrocławska wytwórnia przedstawia nam Ski Jump Family.

Marzec to dobry miesiąc dla polskiego rapu. Zaledwie w ubiegły piątek pisaliśmy o wytwórni Numer Osiem, która świętowała rok swojej działalności. Dziś nasze życzenia i gromkie 'sto lat’ kierujemy w stronę innego labelu. Tym razem prosto z Wrocławia.

Tylda oficjalnie skończyła 2 lata. Dość często możecie zaobserwować u nas posty o premierach spod szyldu wrocławskiej ekipy, ale absolutnie na naszą uwagę sobie zapracowała. Pstyk i Czarnobrody należycie selekcjonują treści i artystów, których muzyka trafia na ich kanał. Dzięki nim, na przestrzeni ostatnich 2 lat, dostaliśmy sporo muzyki od takich asów jak, m.in. NAZWA, Skórysyn, Jig Magger, Horrypaz, Kościey, Boryn, Tomek Bent, BLANK oraz oczywiście sami ojcowie założyciele. Tylda to zdecydowanie opcja, która stawia na jakość, a nie ilość, działając w duchu hip-hopu.

W dniu swojego święta, Tylda prezentuje nam nowy skład w swoich szeregach. Ski Jumping Family tworzą Czarnobrody, Młody Żak i Young Ahonen. Jak pisze samo zainteresowane trio, „Wyspa”, która dziś ma swoją premierę, to „nostalgia, tęsknota za jej spojrzeniem, słońcem i wakacjami”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: