W.E.N.A. daje znak życia na bicie Quiza

Opublikowano: 11/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Nieaktywny od dłuższego czasu wydawniczo W.E.N.A., przerywa ciszę. Na kanale warszawskiego rapera pojawił się wczoraj numer „Jestem stąd”, na bicie Quiza. Czy Wudoe daje nam dyskretny sygnał, że działa nad nowymi rzeczami?

To już grubo ponad 4 lata odkąd W.E.N.A. wypuścił swój ostatni album. „Montana Max” swoją oficjalną premierę zaliczyło dokładnie 22 marca 2019 roku. Od tamtego czasu Wudoe nie rozpieszcza swoich fanów, choć nie pozostawia ich też kompletnie bez nadziei. Rok temu w sieci pojawił się bowiem niepublikowany wcześniej numer „Slomo”, który wcześniej znajdował się jedynie na przedpremierowej wersji „Niepamięci”. Wielu z nas myślało, że warszawski raper daje sygnał, że szykuje się do powrotu, jednak minął rok, a cisza trwa.

A raczej trwała do wczoraj, kiedy to premierę miał numer „Jestem stąd”. W.E.N.A. dał nam to, co najbardziej w nim uwielbiamy truskulowe zwrotki na równie truskulowym bicie. I to nie autorstwa byle kogo. Podkład to „Jestem stąd” zrobił bowiem jeden z naszych ulubionych producentów, czyli Quiz z Na Pół Etatu. A żeby stężenie truskulu w numerze wystrzeliło poza skalę, w kawałku pojawiają się też skrecze, autorstwa DJ’a Flipa.

Pytanie jednak czy nie jest to znów pojedynczy strzał dla zaspokojenia resztek potrzeby twórczej Weny? Bardzo chcielibyśmy wierzyć, że nie i już niedługo napisać newsa o planowanym na przyszły rok krążku Wudoe.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: